Постійне почуття голоду між їжею з'являється через хронічний стрес, приймання деяких лікарських препаратів і неправильне харчування. Про ці та інші причини появи непереборної тяги до їжі розповів виданню Daily Mail дієтолог Роб Хобсон, передають Патріоти України.
Він зазначив, що почуття голоду швидко повертається, якщо основне приймання їжі було надто легким і організм не отримав потрібного обсягу корисних речовин. Такий же ефект буде і після рясної трапези, попередив дієтолог, якщо вона складалася зі смаженої картоплі, гамбургерів та солодощів.
«Ці вуглеводи, які швидко перетравлюються і провокують падіння рівня цукру в крові, що може посилити почуття голоду», — пояснив фахівець.
За його словами, в ідеалі щоденний раціон повинен включати білки, клітковину та вуглеводи, тоді організм отримає необхідні для роботи елементи й не відчуватиме постійної потреби в їжі.
Окрім дієти, голод можуть провокувати й інші фактори, каже Хобсон. Найпоширенішими він назвав недосипання, хронічний стрес та тривале приймання антидепресантів. Також, за його словами, багато хто любить перекусити просто від нудьги. Згодом це стає звичкою, через яку людина не відчуває насичення і продовжує їсти, навіть якщо насправді не голодна.
Цей простий візуальний тест розкаже вам, чи збудуться ваші найзаповітніші бажання. передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Подивіться на картинку внизу і виберіть одну зі сніжинок. Так ви дізнаєтеся, чи стане 2025 рік тим, у якому здійсниться в...
Жоден ранок не обходиться без запашного напою, який бадьорить і заряджає енергією на весь день, передають Патріоти України. Розповідаємо, чи можна підігріти каву в мікрохвильовці, як це вплине це на якість і смак напою. Так, напій можна підігрівати у м...