Постійне почуття голоду між їжею з'являється через хронічний стрес, приймання деяких лікарських препаратів і неправильне харчування. Про ці та інші причини появи непереборної тяги до їжі розповів виданню Daily Mail дієтолог Роб Хобсон, передають Патріоти України.
Він зазначив, що почуття голоду швидко повертається, якщо основне приймання їжі було надто легким і організм не отримав потрібного обсягу корисних речовин. Такий же ефект буде і після рясної трапези, попередив дієтолог, якщо вона складалася зі смаженої картоплі, гамбургерів та солодощів.
«Ці вуглеводи, які швидко перетравлюються і провокують падіння рівня цукру в крові, що може посилити почуття голоду», — пояснив фахівець.
За його словами, в ідеалі щоденний раціон повинен включати білки, клітковину та вуглеводи, тоді організм отримає необхідні для роботи елементи й не відчуватиме постійної потреби в їжі.
Окрім дієти, голод можуть провокувати й інші фактори, каже Хобсон. Найпоширенішими він назвав недосипання, хронічний стрес та тривале приймання антидепресантів. Також, за його словами, багато хто любить перекусити просто від нудьги. Згодом це стає звичкою, через яку людина не відчуває насичення і продовжує їсти, навіть якщо насправді не голодна.
Домашні коти часто мають репутацію гордих та відчужених істот, через що власникам буває складно побудувати з ними емоційний зв'язок. Проте психологи довели, що ключ до порозуміння з пухнастими улюбленцями полягає виключно у правильному використанні мов...
Регулярне щоденне вживання навіть невеликої кількості оливкової олії може позитивно впливати на артеріальний тиск і загальний стан серцево-судинної системи. Проте міжнародна група науковців дійшла несподіваних висновків щодо впливу насичених жирів, які...