От у чому секрет! Який їсти хліб, щоб не набирати вагу

Для багатьох хліб - це незамінний продукт, який можна вживати як самостійно, так і у приготуванні численних страв, таких як ситні сендвічі або тости з корисною начинкою. Проте, коли мова йде про схуднення, важко уявити хліб у складі звичного раціону, через високий вміст вуглеводів, що прискорюють набір зайвої ваги., передають Патріоти України.

Проте, чи можна їсти хліб не переймаючись про ризики для власної талії? В Eat This, Not That! розповіли, які різновиди хліба допустимі під час дієти та як вживати цей продукт, щоб не набрати зайвих кілограмів.

Правило 10:1

Купуючи хліб, дотримуйтесь правила: на кожні 10 грамів вуглеводів має припадати 1 грам клітковини. Це просте, але корисне керування для здорового харчування.

Цільні зерна

Важливо пам'ятати, що якщо у верхній частині списку інгредієнтів є цукор, сахароза, фруктоза, кукурудзяний сироп, біле або пшеничне борошно, то продукт містить переважно прості вуглеводи, які потрібно обмежувати. Правильний хліб повинен мати позначення "цільнозерновий".

Органічна пшениця

Пшениця зазнала значних змін за останні 50 років. Проте, саме органічна пшениця менше піддається впливу пестицидів порівняно зі стандартною, що робить її більш здоровим вибором для виготовлення хліба.

Ферментований хліб

Ферментований хліб та закваска проходять процес бродіння від кількох днів до кількох тижнів, що сприяє розвитку корисних бактерій. Ці бактерії сприяють збалансуванню травної системи та підтримці метаболізму.

Заморожений хліб

Заморожений хліб, особливо той, який містить пророслі зерна, може бути кращим вибором для здоров'я. Пророслі зерна хоча й мають глютен, проте проходять спеціальний процес, що полегшує перетравлення і збільшує засвоєння корисних речовин. Корім того, такий хліб містить менше консервантів і натрію, що робить його більш корисним в порівнянні з традиційними видами.

Хліб з пекарні

Індустріалізація та переробка перетворили хліб на рафінований продукт. Проте, свіжий хліб від місцевих пекарень без великої кількості солі та консервантів — це вихід.

Хліб з висівками, житом та ячменю

При виборі хліба варто віддавати перевагу тим, що містять багато клітковини, особливо бета-глюкану. Ця розчинна клітковина допомагає уповільнити травлення та уникнути різких коливань цукру в крові.

Хліб з кокосового борошна

Якщо ви випікаєте хліб самостійно, спробуйте замінити ключовий компонент вашого хліба. Кокосове борошно містить менше вуглеводів та в 11 разів більше клітковини.

Хліб, замочений у корисних жирах

Додавання здорових жирів, таких як оливкова олія, до вашого улюбленого хліба не лише збагачує смак, а й зробить вашу їжу більш корисною. Традиція італійського хліба з оливковою олією є здоровим вибором, що допомагають уникнути переїдання.

Все дуже просто! Як приготувати підливу для котлет за 3 хвилини

п’ятниця, 13 вересень 2024, 17:08

Добре приготовлені котлети зазвичай описуються гурманами як «м’які, ніжні та соковиті», передають Патріоти України. Але чи завжди у господарок страва виходить саме такою? Звичайно ж ні! Втім, навіть сухі котлети можна зробити дуже смачними. Для цього п...

Перевірте себе! Те, що ви першим побачите на картинці, визначить рівень вашого інтелекту

п’ятниця, 13 вересень 2024, 16:50

Цей вірусний швидкий тест став надзвичайно популярним в інтернеті. Адже за його допомогою можна швидко визначити рівень свого інтелекту. Подивіться на картинку нижче, те, що ви побачите першим, розкаже вам про ваші розумові здібності та найсильніші сто...