От у чому секрет! Що корисного додати в каву, щоб збадьоритись

Кава — це більше ніж просто напій. Це щоденна необхідність та ранковий ритуал, що може покращити настрій та надати організму заряд сил та енергії.

І хоча допустима норма такого напою на день обмежена через певні ризики для здоров’я, кава містить антиоксиданти, дію яких можна посилити корисними добавками. Що саме збагачує смак та користь кави, дізнавалися в OBOZ.UA.

Кориця

Кориця, відома своїм ароматним смаком, може покращити напій природною, зробивши його солодкуватим навіть без додавання цукру. Ця спеція багата на антиоксиданти і може регулювати рівень цукру в крові, зменшуючи запалення. Крім того, додавання дрібки кориці до кави підвищує життєвий тонус.

Цикорій

Вас може зацікавити:"Холостяк" Олександр "Терен" озвучив принципову умову під час кастингу на СТБ: які жінки не мають шансу

Корінь цикорію часто використовуваний у каві по-новоорлеанськи, яку готують невеликими порціями. Крім того, цикорій можна заварюватися разом з кавою, пом'якшуючи її гіркоту. Цикорій знижує вміст кофеїну, додаючи каві горіхового та земляного смаку.

Протеїн

Тренд "proffee" - суміш протеїнового порошку та кави. Такий рецепт набув популярності в TikTok завдяки своїм білковим та енергетичним перевагам. Додавання протеїнового порошку до кави забезпечує відчуття ситості, сприяє відновленню м'язів та покращує метаболізм впродовж дня.

Лимон

Додавання лимона до кави може покращити травлення та підсилити смак. Крім того, така суміш сприяє схудненню та відома своїми оздоровчими властивостями, що прискорює метаболізм та підтримує травлення.

Додаткові поради

Використання фільтрувального паперу для приготування кави знижує рівень холестерину, зберігаючи при цьому кофеїн та корисні антиоксиданти. Додавайте до кави натуральні продукти, такі як незбиране молоко, яке корисніше за комерційне знежирене молоко або штучні вершки.

Помилка може дорого коштувати! Які страви не можна готувати в алюмінієвому посуді

п’ятниця, 22 листопад 2024, 16:38

Не всі каструлі підходять для приготування їжі. Обираючи ємність, важливо враховувати матеріал, з якого він виготовлений. Це стосується зокрема алюмінієвого посуду, який все ще часто використовується на кухнях завдяки своїй довговічності та зручності. ...

Щоб не накликати біду! Які речі потрібно встигнути викинути з оселі до Нового 2025 року

п’ятниця, 22 листопад 2024, 16:30

Важливим етапом святкування Нового року завжди було позбавлення від усього непотрібного. Ще наші предки вірили, що так ви ніби "звільняєте" місце для добробту та щастя, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Новий рік для багатьох людей є не п...