Оце так! Чим вища швидкість ходьби, тим нижчим є ризик діабету, - дослідження

Чим вища швидкість ходьби, тим нижчим є ризик діабету, – дослідження

Міжнародна команда спеціалістів визначила необхідну швидкість ходьби, що знижує ризик діабету другого типу. Результати роботи описані у журналі British Journal of Sports Medicine, передають Патріоти України.

Раніше вчені з'ясували, що регулярні прогулянки пов'язані з нижчою ймовірністю розвитку діабету другого типу. Однак досі залишалося незрозуміло, яка швидкість ходьби оптимальна. Щоб заповнити цю прогалину, автори вивчили десять досліджень, опублікованих у період із 1999 по 2022 рік. У них взяли участь загалом понад 500 тисяч осіб із США, Японії та Великої Британії.

Аналіз виявив, що ризик розвитку діабету другого типу було знижено на 15 відсотків під час ходьби зі швидкістю три-п'ять кілометрів на годину (незалежно від загального часу, витраченого на ходьбу) порівняно із прогулянкою зі швидкістю менш ніж три кілометри на годину. Водночас швидка ходьба (п'ять-шість кілометрів на годину) зменшувала ймовірність захворювання на 24 відсотки. Ті учасники, які ходили зі швидкістю шість кілометрів на годину, мали ще менші шанси на діабет, аж до скорочення ймовірності на 39 відсотків.

Збільшення швидкості ходьби за кожен кілометр було пов'язане зі зниженням ризику розвитку діабету другого типу на дев'ять відсотків. При цьому мінімальна кількість кроків за хвилину при швидкості чотири кілометри на годину для чоловіків дорівнює 87, а для жінок — 100.

Дослідники припускають, що отримані результати пояснюються тим, що висока швидкість ходьби покращує стан кардіореспіраторної системи, м'язової сили та знижує вагу.

Буде танути в роті! Секрети, які дозволять приготувати найніжніший гуляш

п’ятниця, 23 лютий 2024, 11:15

Обсмажте шматочки м'яса на сильному вогні протягом кількох хвилин, щоб утворилася скоринка. Це "запечатає" соки всередині м'яса, тому воно залишиться м'яким і соковитим, передають Патріоти України. Для свинини підійде будь-яка рослинна олія. Для ялович...

З таким тістом пельмені будуть найсмачнішими - секрет в одному компоненті

п’ятниця, 23 лютий 2024, 10:09

Пельмені потребують затрат часу, але вони неймовірно смачні. Мало хто зможе відмовитися від порції з ними. Переважно роблять акцент на фарші, а тісто роблять прісним. Але є кулінарний секрет покращення смаку. Пельмені будуть збирати найкращі слова вдяч...