Печінка - улюблена страва багатьох, передають Патріоти України. Але це в тому випадку, коли вона соковита й м’яка, а не «гумова». Від чого залежить м’якість тушкованої печінки?
Спочатку обсмажте 200 г підчеревини, потім додайте 2 цибулини й тушкуйте під кришкою до золотистого кольору.
Коли цибуля готова, поріжте печінку досить великими шматочками (приблизно, як сірникова коробка, а курячу – надвоє).
Посоліть, поперчіть і тушкуйте на середньому вогні 3-5 хвилин, знову ж під кришкою. Як тільки при наколюванні виделкою не стане крові, а буде прозорий сік, вимикайте.
Запам’ятайте: печінка робиться твердою, коли вона пересмажена. І чим більше ви будете тримати її на вогні, тим більше вона буде жорсткішою та гумовою.
Червоний буряк – корисний та смачний овоч. Однак, поряд з корисними властивостями буряк має серйозні протипоказання, може завдати шкоди людям з певними проблемами зі здоров’ям, передають Патріоти України. Кому не можна їсти буряк . - Людям із сечокам...
Омлет найчастіше готують на сніданок. Він легкий та поживний. Готувати його на всю родину, тож страва досить вигідна для ранку. Кулінарне питання полягає в збиванні яєць. Яким чином вони будуть об’єднані з іншими компонентами. Поговоримо про це детальн...