Вечори в Україні вже довгі, а «завдяки» рашистській нечисті нам обіцяють темну та холодну зиму. Втім, киянка Катерина Бесперстова радить не панікувати, а, поки є час, виготовити свічки довготривалого горіння. І хоча вони не надто вас зігріють, проте дадуть можливість займатися ввечері побутовими справами, а також насолоджуватись приємною атмосферою, коротаючи час вимушеного відключення електропоиладів.
«Нам знадобляться маленька банка або чарка з товстим склом, парафінова свічка, воскова свічка, дрібка солі (прибере вологу з олії), олія (рафінована без запаху), ніж, сірники або запальничка.
У скляну ємність опускаємо воскову свічку і відрізаємо потрібну довжину. На дно ємності крапаємо трішки розтопленого парафіну і, допоки не застиг, закріплюємо відрізану воскову свічку. Наливаємо олію, додаючи дрібку солі".
З однієї воскової свічки довжиною 30 см вийде 6 таких «лампадок». Одна буде горіти 10−12 годин, тоді як звичайна воскова свічка довжиною 30 см догоряє за 2 години.
Щоб тримати сантехніку завжди у чистому, майже новому, стані є безліч засобів, як від промислових виробників, так й від людей, які займаються прибиранням професійно, але використовують природні матеріали та неагресивні засоби чищення. Так експерти клін...
Насправді, невеликі коливання маси тіла – це цілком природне і фізіологічне явище. Воно не є свідченням провалу чи регресу. Вага змінюється щодня під впливом десятків чинників – від вмісту води в організмі до стану травлення чи інтенсивності фізичних н...