Якщо ви ламаєте голову над тим, чим підживити огірки на вашій грядці, щоб збирати урожай відрами, зверніть увагу на деякі лайфхак досвідчених городників. Вони радять підживлення з дріжджів, яке дуже люблять огірки. Як приготувати розчин з дріжджів для поливу огірків - читайте в матеріалі, передають Патріоти України.
Овочівники зазначають, що такого підживлення вистачає рослинам на півтора-два місяці, тобто за сезон поливати огірки ним потрібно не більше трьох разів. При цьому важливо дотримуватися пропорції. Отже, для добрива дріжджами потрібно:
Інгредієнти змішати і дати постояти дві доби. Потім концентрат потрібно розчинити в 9 л води і приступати до поливу огірків. .
Городники радять виконати таку процедуру під час цвітіння рослин, оскільки запах підживлення приверне бджіл.
Однозначно овочівники не радять удобрювати "хімією", оскільки вона може зіпсувати смак огірків і завдати шкоди людині. Вони рекомендують звернути увагу на засоби, які майже у всіх є під рукою - це дріжджі і цукор. Підживлення огірків сухими дріжджами готується так:
Потім до 500 мл розчину потрібно застосовувати для поливу коренів кожної рослини.
Овочівники ще радять для стимуляції появи зав'язей на огірках зробити таке нехитре підживлення. Для нього потрібно в 2,5 л прогрітої відстояної води. У ній розвести 25 гр сухих дріжджів, 150 гр деревного попелу і додати 15 гр цукру. Суміш повинна настоятися 2 години. Перед поливом настій розбавити 2,5-3 л води.
Дачники кажуть, що підгодівля на основі свіжих дріжджів істотно збільшить урожай огірків і томатів. Її рецепт досить простий: в літрі води розчинити 200 гр дріжджів і заховати в тепле місце на три години. Коли почнеться активне бродіння, суміш вилити у відро і залити ще 9 л води. Нею поливати рослини потрібно відразу з розрахунку 1 л на один кущ помідорів або огірків.
Досвідчені городники попереджають, що захоплюватися таким підживленням не варто, оскільки воно виводить з грядок калій. Так, томати досить полити один раз в 14 днів, а огірки - раз в півтора тижні.
Досвідчені городники радять цей рецепт, оскільки аскорбінова кислота стимулює появу міцних суцвіть і плодів, а також допомагає рослинам перенести спекотну погоду. Для приготування потрібно взяти:
Складові змішати і залишити на тиждень в теплому місці. Потім настій потрібно розмішати з водою 1 до 40 перед поливом. На одну рослину потрібно півлітри рідини.
Бобові (квасоля, сочевиця, арахіс, нут, горох) багаті білками, що допомагають шкірі регенерувати і довше залишатися молодою. Про користь бобових у раціоні розповіла дієтологиня Оксана Скіталінська, передають Патріоти України. За її словами, бобові мают...
Якщо вивертати одяг перед пранням, це збереже довше життя улюбленому вбранню, передають Патріоти України. Чи потрібно вивертати речі навиворіт перед пранням у пральній машинці? Хтось це робить, хтось - не вважає необхідним. Втім, експерти радять не пол...