Перебої з електропостачанням в Україні підштовхують до придбання приладів, які допоможуть пережити тривале перебування без світла з комфортом. Багато хто уже встиг придбати генератор, але для мешканців багатоквартирних будинків це не варіант через вихлопи та гучний шум, передають Патріоти України.
Можна закупитись павербанками, щоб мати можливість підзарядити смартфони чи ноутбуки – це доволі бюджетний варіант, але й ефекту від нього надовго не вистачить. Зараз хорошим «середнім» варіантом з точки зору ціни та ефективності між генератором і павербанком є портативна електрична станція. Цей пристрій має доволі багато переваг, бо може одночасно заряджати декілька побутових приладів і забезпечити їх електрикою необхідної потужності.
Портативна електрична станція підходить для мешканців квартир, приватних будинків, а також можна підбирати моделі для офісів чи навіть промислових підприємств. Розповідаємо про переваги і недоліки портативних електричних станцій і пояснюємо, як правильно обрати модель для себе.
Що таке портативна електрична станція?
Портативна електростанція – порівняно нове альтернативне джерело енергії, до того ж, ще й екологічно чисте. Так, якщо генератору для вироблення електроенергії потрібне паливо (дизель, бензин чи газ), то зарядна станція цього не вимагає. Вона має ємний акумулятор, який накопичує стільки енергії, що її вистачить для побутової техніки. Таким чином, маємо той самий спосіб живлення, що й у павербанку – від зарядженої батареї, але потужність портативної електростанції незрівнянно більша.
Експлуатація такої станції також не складна. Її потрібно лише вчасно заряджати, під'єднавши кабелем до розетки. Прилад цей маленький, портативний, його можна використовувати вдома, а можна брати з собою в поїздку.
При цьому заряджати акумулятор можна не тільки від розетки 220 Вольт. Є види портативних електростанцій, які заряджаються від прикурювача в автомобілі через спеціальний адаптер, який є у комплекті. Більшість зарядних станцій також можуть заряджатися від сонячних панелей.
Усі переваги зарядної станції:
Останній плюс важливий, якщо порівнювати портативну станцію з генератором. Вона мало того, що працює чисто та безшумно, але ще й усуває потребу в заправці пальним (дизелем або бензином) та технічному обслуговуванні (заміні мастила, фільтрів).
Єдиним недоліком електричної зарядної станції можна вважати її вартість. Такі прилади і раніше не були дуже дешевими, проте через ріст попиту в Україні їхня вартість зараз стартує від 15 000 грн. Це немало, але все одно набагато дешевше, ніж купляти генератор.
Як обрати портативну зарядну станцію?
Першим та головним критерієм вибору портативної зарядної станції є її потужність. Потужність визначається ємністю акумулятора. Чим цей показник вищий, тим більше приладів ви зможете підключити до станції не тільки за кількістю, а й за потужністю.
Існує декілька видів домашніх електростанційв залежності від потреб
Окрім потужності під час вибору портативної електростанції, варто звернути увагу на такі речі:
Приклади портативних зарядних станцій
Ecoflow
Бренд Ecoflow пропонує покупцям найфункціональніші та екологічно чисті зарядні станції. Асортимент їх моделей дуже широкий і включає пристрої з різною потужністю та ємністю батарей. Компанія представляє дві лінійки своєї продукції:
River– зарядні станції для використання у будинку, квартирі та офісі. Місткість їх акумуляторів - в діапазоні від 210 Вт до 750 Вт. До них можна підключати освітлення, морозилки та холодильники, телевізори та дрібні електроприлади.
Delta –це потужні міні-електростанції, розраховані на промисловість. Місткість батарей від 1 кВт/год до 3,6 кВт/год з можливістю збільшення ємності до 25 кВт/год.
Плюси:
Мінуси:
BLUETTI
Каліфорнійські станції BLUETTI добре зарекомендували себе:
Плюси:
08:00 25-10-2022
Мінуси:
Jackery
Легкі, невеликі зарядні станції Jackery здатні дати живлення достатній кількості електроприладів. Підключивши до нього кілька споживачів струму, ви отримаєте резервне живлення у будинку чи офісі у разі перебоїв із постачанням електрики.
Плюси:
Мінуси:
Genergy
Бренд Genergy відомий у Європі як надійний виробник силового обладнання. Силові електростанції від італійської торгової марки Genergy представлені у хорошому діапазоні потужностей. Живлення йде від акумулятора типу LiFePO4, який гарантує ефективну роботу протягом 2000 циклів заряду-розряду.
Плюси:
Мінуси:
Power Plant
Компанія Power Plant зареєстрована в Україні, але її продукція виготовляється на заводах у Китаї. Останнім часом досить велику нішу у продукції займають потужні портативні акумулятори для дому. Електричні станції Power Plant зарекомендували себе як якісні та надійні системи для накопичення та зберігання електроенергії. Їх використовують як оптимальні за потужністю резерви електроенергії у житлових приміщеннях та офісах.
Плюси:
Мінуси:
BanderaPower
Цей бренд засновано на базі промислового підприємства «Промавтоматика» у Вінниці. Компанія випускає електронну продукцію, ємні батареї, блоки живлення, зарядні пристрої, займається встановленням сонячних електростанцій.
Одні з новітніх розробок – це переносні блоки-зарядники BanderaPower 1.1 та BanderaPower-2. Вони є багатоканальними зарядними станціями, які створені, насамперед, для організації освітлення, обігріву та встановлення зв'язку у місцях, де є дисклокація військових та ведуться бойові дії. Окрім того, такі станції можуть підійти і для дому.
Плюси:
Мінуси:
Зазвичай, контроль ваги є складним етапом у житті, що потребує від людини багато сил, витримки та уваги до дрібниць. Зокрема, щоб худнути ефективно, слід включити до своєї стратегії фізичні вправи та ретельно стежити за споживанням калорій, що допоможе...
Прикро бачити плями кави на білих речах. Якщо у вас сталася така ж неприємність, потрібно швидко діяти. В цьому випадку або ви плями видалити встигнете, або вони зіпсують остаточно ваші улюблені речі, передають Патріоти України. . Якщо розлили, тоді пр...