Що може бути краще в спеку, ніж прохолодний квас з житнього хліба? Цей божественний напій люблять дорослі і діти, але мало хто наважується приготувати його в домашніх умовах. І дуже даремно. Адже домашній квас в рази кращий за магазинний. Та й бочковий, той, що на кожному перехресті продають, і поруч не стояв, передають Патріоти України.
Сьогодні ми розповімо всі тонкощі створення сильного напою з пишною піною та бульбашками. Ти навчишся готувати справжній хлібний квас з вічної закваски без дріжджів.
Житній квас дуже корисний продукт. Він доброчинно впливає на ШКТ і стан серцево-судинної системи. Бадьорить, тонізує і добре втамовує спрагу. Рецепт хлібного квасу дуже простий. Щоб приготувати напій, тобі знадобляться сухарі з чорного хліба, цукор і вода.
Готувати квас потрібно тільки в посуді, що не піддається окисленню. Це може бути емальована каструля або ємність з нержавіючої сталі. Також підійде скляна трилітрова банка. Щоб квас вийшов ігристим, додай в закваску родзинки, вони наситять квас бульбашками вуглекислого газу.
Розм'яклі сухарі (закваску) не викидай. Додай до них нову порцію підсушеного хліба, цукор, родзинки і залий чистою водою. Через 12 годин отримаєш нову порцію освіжаючого напою.
Якщо ти не збираєшся робити нову порцію квасу, бережи закваску в холодильнику в скляній ємності. У кришці зроби невеликі отвори, щоб закваска «дихала». Періодично підгодовуй її цукром і перемішуй. Перед приготуванням квасу закваску потрібно дістати, додати цукор і дати постояти 3-4 години при кімнатній температурі.
Інгредієнти:
Як приготувати хлібний квас:
Квас — відмінний напій, що заряджає бадьорістю. Обов'язково приготуй його за нашим рецептом. Напій не тільки вгамує спрагу, але і підійде для приготування вітамінної окрошки!
Омлет найчастіше готують на сніданок. Він легкий та поживний. Готувати його на всю родину, тож страва досить вигідна для ранку. Кулінарне питання полягає в збиванні яєць. Яким чином вони будуть об’єднані з іншими компонентами. Поговоримо про це детальн...
Супи є важливою частиною раціону харчування, їх особливо приємно вживати прохолодним весняним днем. Однак навіть досвідчені господині часто готують перші страви неправильно, що суттєво псує їхній смак, передають Патріоти України. 1.Неправильний вибір п...