Приберіть тут негайно! ТОП-5 найбрудніших місць у будинку, які забувають приводити до ладу

Тримати квартиру в чистоті - завдання не з простих навіть для найдосвідченіших господинь. Главред розповість про предмети і місця, які кожна господиня забуває мити навіть під час генерального прибирання, зазначають Патріоти України.

Дверні ручки, вимикачі та розетки

Якщо не мити такі елементи більше двох місяців, на них утворюється товстий шар пилу, бруду і бактерій, які поширюються по всій квартирі і шкодять здоров'ю людини. Щоб цьому запобігти, потрібно при генеральному прибиранні ретельно відмивати двері і їх ручки, вимикачі, розетки. Але не забувайте, що розетки не варто мити мокрою ганчіркою, бо є ризик потрапляння туди рідини.

Сифони та водопровідні труби

Більшість заглядає під раковину, коли в трубах вже утворюються засмічення, але чекати цього не варто. У стоці можуть накопичуватися волосся, шерсть, залишки їжі і частинки посуду і мильних пробок, які надалі можуть вдарити вам по кишені після приходу сантехніка. Для чищення можна використовувати як професійні засоби, так і народні методи - сода і оцет видалять накопичення.

Батарея

Їх потрібно протирати хоча б раз на місяць. Класичні радянські батареї збирають на собі товсті шари бруду і пилу, а разом з ними – і шкідливі мікроорганізми і мікроби.

Батареї з панелями можуть зберігати не тільки пил, але і предмети гігієни, Гумки для волосся і т.д. пил не тільки шкодить інтер'єру, але і отруює організм шкідливими мікроелементами.

Матрац, ліжко та диван

Регулярне прання постільної білизни - невід'ємна частина прибирання, але мало хто звертає увагу на матрац і, тим більше, заглядає під ліжко. Це може загрожувати появою нежданих гостей-комах. Щоб цього не допустити, періодично пилососьте і чистите матрац і м'які меблі.

Картини і плінтуси

Ці два елементи повинні піддаватися регулярному чищенню. Краще утримувати плінтуси і картини в чистоті постійно, ніж потім витрачати вихідні на їх прибирання.

Справа Порошенка: "Притягнення до відповідальності колишніх високопосадовців - світова практика", - Снєгирьов

четвер, 27 січень 2022, 23:00

Також зауважу, що притягнення до кримінальної відповідальності колишніх чиновників, якщо для цього дійсно є підстави, – нормальна загальносвітова практика. Політичні переслідування чи боротьба з корупцією у вищих ешелонах влади? Про справу Порошенка ос...

Хіти тижня. Страва буде ідеальною і менш калорійною: Чим можна замінити хліб у фарші для котлет

четвер, 27 січень 2022, 18:00

Замість хліба у фарш для котлет можна додати манку. Однієї ложки буде достатньо, щоб загустити котлетну масу та збільшити кількість фаршу у півтора рази. Замість хліба можна додати у фарш для котлет відварену картоплю, розім'яту в пюре. Кабачок замість...