Навіть якщо ви не один рік готуєте котлети, зібрані поради неодмінно вам знадобляться, бо, як кажуть у народі, вік живи – вік учись. Досвідчені господині діляться секретами, передають Патріоти України.
Найсмачніші котлети виходять із фаршу, який постоїть 5-6 годин у холодильнику – разом із сіллю, спеціями, цибулею. Таким чином м’ясо промаринується.
Замочуйте білий хліб у молоці (якщо це весна, зима, осінь) або у воді (влітку). Фарш ніколи не прокисне.
Яйця додавайте у намочений хліб, а не безпосередньо в м’ясо. Котлети будуть краще триматися купи.
Дрібно порізана цибуля краще, ніж перемелена через м’ясорубку. Залишається приємний аромат цибульки.
М’ясо на фарш перемелюйте не на мілку сітку м’ясорубки, а на середню або велику. Відчуватиметься смак м’яса.
Виробляючи котлети, змащуйте руки олією. Не буде фарш приставати ні до рук, ні до дощечки, на яку ви викладаєте.
Панірувати котлети можна не тільки в пшеничному борошні чи в сухарях, а й в кукурудзяному борошні або в міленькій кукурудзяній крупі. Буде хрустка скоринка.
При приготуванні котлет дуже важливо не лише вибрати хороші продукти та замісити якісний фарш, передають Патріоти України. Ключове значення набуває сам процес смаження, адже часом котлети, які вийшли ідеальними, ні в яку не хочуть відставати від поверх...
Православна церква України 20 січня за новим стилем вшановує пам'ять вірменського священика і пророка Євфимія Великого. За старим стилем 20 січня відзначають Собор Іоанна Хрестителя або по-народному - Іванів день. . Цей день здавна вважається небезпе...