Навіть якщо ви не один рік готуєте котлети, зібрані поради неодмінно вам знадобляться, бо, як кажуть у народі, вік живи – вік учись. Досвідчені господині діляться секретами, передають Патріоти України.
Найсмачніші котлети виходять із фаршу, який постоїть 5-6 годин у холодильнику – разом із сіллю, спеціями, цибулею. Таким чином м’ясо промаринується.
Замочуйте білий хліб у молоці (якщо це весна, зима, осінь) або у воді (влітку). Фарш ніколи не прокисне.
Яйця додавайте у намочений хліб, а не безпосередньо в м’ясо. Котлети будуть краще триматися купи.
Дрібно порізана цибуля краще, ніж перемелена через м’ясорубку. Залишається приємний аромат цибульки.
М’ясо на фарш перемелюйте не на мілку сітку м’ясорубки, а на середню або велику. Відчуватиметься смак м’яса.
Виробляючи котлети, змащуйте руки олією. Не буде фарш приставати ні до рук, ні до дощечки, на яку ви викладаєте.
Панірувати котлети можна не тільки в пшеничному борошні чи в сухарях, а й в кукурудзяному борошні або в міленькій кукурудзяній крупі. Буде хрустка скоринка.
Антиоксиданти - це природні сполуки, які нейтралізують вільні радикали, захищаючи наші клітини від пошкоджень. Надлишок вільних радикалів може спричинити запалення, передчасне старіння та розвиток хронічних хвороб, таких як серцево-судинні захворювання...
Літо, пікніки та ароматне барбекю - те, що приносить задоволення людям, може серйозно нашкодити собакам. Одним із найбільш ризикованих продуктів, який часто потрапляє до миски чотирилапих, є звичайна ковбаса, передають Патріоти України. За словами експ...