Експерти стверджують, що за це перейматися не варто. Навіть якщо ви залишили зарядку в розетці в режимі очікування (тобто, без підключеного до неї пристрою) вона споживає менше 0,5 Ватт електроенергії, передають Патріоти України.
2020 року журналіст ZDNET Адріан Кінгслі-Хьюз провів цікавий експеримент, який показав, що за місяць перебування в режимі очікування зарядка “з’їла” всього 135 Ватт електроенергії, а це 0,1 кВт.
Однак, навіть той факт, що зарядка практично не мотає світло, зовсім не означає, що її можна залишати в розетці. В інтерв’ю 24 каналу співробітник ДСНС Віталій розповів, що саме зарябні блоки підключені до мережі стають однією з причин займання, особливо, якщо вони виготовлені з неякісних матеріалів.
Тому, краще завжди прибирати зарядку з розетки. А якщо вам важко контролювати свої звички, спробуйте приєднати її до подовжувача з автоматичним вимикачем. Тоді прилад автоматично вимикатиметься від мережі, коли не споживає електроенергію.
Лимонна вода вже давно стала класикою здорового харчування. Проте існує безліч інших натуральних добавок, які не лише покращують смак води, а й підтримують здоров’я. Кориця, імбир, м’ята, розмарин, меліса або кардамон - кожна з цих спецій і трав має ун...
Здається, у кожного є своя, але однаково тверда думка про модне взуття під назвою крокси: або ви їх обожнюєте і маєте не одну пару, або просто ненавидите, передають Патріоти України. А що кажуть лікарі-ортопеди? Чи корисні крокси для ваших ніг, чи вони...