Консервований тунець – корисний продукт, який став улюбленцем багатьох завдяки високому вмісту білка та омега-3 жирних кислот. Його популярність пояснюється легкістю приготування та численними перевагами для здоров’я, передають Патріоти України.
Однак, разом із користю, цей продукт має й приховані ризики, зокрема пов’язані з наявністю ртуті. Видання eatthis.com розповідає, які небезпеки може приховувати консервований тунець і як їх уникнути, зберігаючи всі переваги від його споживання.
Що таке ртуть і як вона впливає на організм?
Ртуть – це токсичний метал, який міститься у навколишньому середовищі в різних формах. При споживанні риби людина отримує невелику кількість цього металу. Хоча є риба з низьким рівнем ртуті (анчоуси, лосось, камбала), деякі види, зокрема консервований білий тунець, мають її високий вміст. За даними Національної ради із захисту ресурсів (NRDC), невеликі дози ртуті зазвичай безпечні. Однак надмірне споживання може викликати серйозні проблеми зі здоров’ям.
Чотири приховані ризики від споживання тунця
Щоб уникнути отруєння ртуттю, експерти радять вживати 2-3 порції риби на тиждень. Це дозволить отримати всі корисні властивості без шкоди для здоров’я.
Основні наслідки, які можуть виникнути через надмірний вплив ртуті:
Дотримуйтесь рекомендацій щодо помірного споживання риби, і ваш організм отримає всі переваги морепродуктів без негативних наслідків.
Чому краще не спішити поперед сусідів у цій справі та чому доцільніше орати город пізніше, ніж раніше, передають Патріоти України. Ось які аргументи наводить Анатолій Ярошенко. 1. Холодний ґрунт набагато щільніший і навантаження на техніку набагато біл...
З огляду на те, що справжнє весняне тепло та сонячна погода все ж повернулися, ми все частіше помічаємо і надокучливих комах, які прийшли разом з ними, – мух, передають Патріоти України. Але є хитрий трюк, щоб не дати мухам залітати у ваш дім, який нас...