Консервований тунець – корисний продукт, який став улюбленцем багатьох завдяки високому вмісту білка та омега-3 жирних кислот. Його популярність пояснюється легкістю приготування та численними перевагами для здоров’я, передають Патріоти України.
Однак, разом із користю, цей продукт має й приховані ризики, зокрема пов’язані з наявністю ртуті. Видання eatthis.com розповідає, які небезпеки може приховувати консервований тунець і як їх уникнути, зберігаючи всі переваги від його споживання.
Що таке ртуть і як вона впливає на організм?
Ртуть – це токсичний метал, який міститься у навколишньому середовищі в різних формах. При споживанні риби людина отримує невелику кількість цього металу. Хоча є риба з низьким рівнем ртуті (анчоуси, лосось, камбала), деякі види, зокрема консервований білий тунець, мають її високий вміст. За даними Національної ради із захисту ресурсів (NRDC), невеликі дози ртуті зазвичай безпечні. Однак надмірне споживання може викликати серйозні проблеми зі здоров’ям.
Чотири приховані ризики від споживання тунця
Щоб уникнути отруєння ртуттю, експерти радять вживати 2-3 порції риби на тиждень. Це дозволить отримати всі корисні властивості без шкоди для здоров’я.
Основні наслідки, які можуть виникнути через надмірний вплив ртуті:
Дотримуйтесь рекомендацій щодо помірного споживання риби, і ваш організм отримає всі переваги морепродуктів без негативних наслідків.
Народи Тибетського плато століттями п’ють солоний гарячий чай. Адже сіль в організмі людини грає роль електролітів, які відповідають за належне функціонування мозку, м‘язів і нервової системи. А в літню спеку організм разом із потом витрачає багато сол...
У 2025 році тенденції в дизайні постільної білизни обіцяють бути захоплюючими та різноманітними. Як завжди, дизайнери продовжують експериментувати з кольорами, візерунками та текстурами, щоб створити незабутні й стильні рішення для кожної спальні. Збіл...