Багатьом не подобається, коли варена картопля виходить жовтуватою. Господині впевнені, що гарнір має відрізнятися білосніжністю. На їхню думку, лише за дотримання цієї умови зовнішній вигляд страви можна назвати апетитною, передають Патріоти України.
Здавалося б, колір страви залежить від сорту картоплі або кількості крохмалю, але не від способу приготування. І це дійсно так, але є також одна хитрість, яка гарантує приготування білої картоплі. Йдеться про таку хитрість, як використання додаткового інгредієнта.
Секретом білосніжної вареної картоплі є додавання кислого компонента. Деякі кулінари наливають у каструлю трохи оцту. Але краще не ризикувати. Вибрати варто добавку із менш різким смаком.
Ідеальний варіант – сік лимона. Однієї чайної ложки соку буде цілком достатньо для того, щоб гарнір набув потрібного кольору. Крім того, будьте впевнені: сік цитруса не зіпсує смаку страви. Навпаки, за рахунок кислої добавки картопля може вийти набагато апетитнішою.
Омлет найчастіше готують на сніданок. Він легкий та поживний. Готувати його на всю родину, тож страва досить вигідна для ранку. Кулінарне питання полягає в збиванні яєць. Яким чином вони будуть об’єднані з іншими компонентами. Поговоримо про це детальн...
Супи є важливою частиною раціону харчування, їх особливо приємно вживати прохолодним весняним днем. Однак навіть досвідчені господині часто готують перші страви неправильно, що суттєво псує їхній смак, передають Патріоти України. 1.Неправильний вибір п...