Секрет від шеф-кухаря: Як приготувати ідеальні сирники

Не у кожної господині виходять сирники, які можна було б назвати ідеальними: то розвалюються, то не пропікаються, то надто жирні. Шеф-кухар поділився секретом найсмачніших сирників, інформує Ukr.Media, передають Патріоти України.

1. Дуже важливий момент — це вибрати підходящий сир. Навіть якщо ви віддаєте перевагу знежиреним продуктам, для сирників сир повинен бути не менше 5%. Консистенція сиру має бути однорідною, а якщо він зернистий, його треба протерти через сито або збити блендером. А якщо вологий, його треба віджати через марлю.

2. Тепер про консистенцію тіста. Воно має бути таким, щоб із нього можна було ліпити кульки та трохи липнути до рук. Якщо тісто буде занадто рідким, сирники будуть розвалюватися і вберуть багато олії, а якщо густим — вийдуть щільними і жорсткими.

3. Якщо ви додаєте в тісто манку, потрібно обов'язково дати тісту постояти, щоб набухла крупа.

4. Обережніше із цукром! Якщо його буде забагато, то вони просто почнуть пригоряти і не встигнуть пропікатися всередині. Замість цукру можна додати бананове пюре або підсолоджувач. Класична норма — 50 г цукру на 500 г сиру.

5. Панірування. Якщо ви готуєте сирники на сковороді, то не завадить обваляти їх у борошні чи манці. А якщо ви довірили приготування духовці, цей крок можна пропустити.

6. Обов'язкова умова — добре прогріта сковорода. Якщо сковорода буде недостатньо прогріта, сирники прилипнуть і вберуть багато олії, а це не смачно та шкідливо.

7. Щоб повною мірою насолодитися смаком сирників, їх треба подавати трохи остиглими, а не гарячими. А ось сирну запіканку потрібно остудити повністю.

Рецепт приготування класичних сирників

Інгредієнти

  • Сир — 500 г
  • Цукор — 2 ст. л.
  • Ванільний цукор — 1 ч. л.
  • Яйце — 1 шт.
  • Борошно — 2 ст. л. в тісто (і ще трохи для панірування)
  • Сіль — щіпка
  • Рослинна олія — для смаження

Приготування

Сир збиваємо блендером разом із цукром та ванільним цукром. Яйце збиваємо вилкою і додаємо до сиру і ретельно перемішуємо. Додаємо просіяне разом із сіллю борошно і добре перемішуємо. Від тіста, що вийшло, відщипуємо шматочки, формуємо кульки, злегка їх сплющуємо і обвалюємо в борошні. Обсмажуємо на розпеченій сковороді до золотистого кольору. Смачного!

А ви це знали? Чому досвідчені городники саджають редиску тільки восени

п’ятниця, 22 листопад 2024, 13:00

Осіння посадка редиски має безліч переваг, які принесуть гарний урожай та міцні рослини. Як саме треба правильно саджати редиску під зиму та які нюанси треба знати? РБК-Україна (проект Styler) пояснює, чому посадка редиски восени може стати ідеальним в...

А ви це знали? Кому не можна їсти буряк

п’ятниця, 22 листопад 2024, 11:27

Червоний буряк – корисний та смачний овоч. Однак, поряд з корисними властивостями буряк має серйозні протипоказання, може завдати шкоди людям з певними проблемами зі здоров’ям, передають Патріоти України. Кому не можна їсти буряк . - Людям із сечокам...