Для покращення росту та розвитку кімнатних рослин які тільки засоби не використовують. Виявили, що деяким рослинам йде на користь полив мінеральною водою. Мінералка містить масу корисних елементів, передають Патріоти України.
Але ж сіль, яка входить до складу будь-якої мінералки, ще жодній рослині користі не приносила, не кажучи вже про ґрунт.
То чи можна поливати кімнатні квіти та рослини такою водою? Якщо просто брати і лити мінералку в горщики з квітами, то відбудеться засолення ґрунту. І тут розраховувати на пишне цвітіння не доводиться. Бутони відваляться, а незабаром і зелень зачахне.
Як бути? По-перше, не все так однозначно та категорично. Існують рослини, яким помірний полив мінералкою йде лише на користь.
Враховувати потрібно походження рослин, але здебільшого це культури із посушливих районів. Шкоди не буде, якщо поливати їх так один раз на місяць. Тропічні квіти такої турботи просто не перенесуть. Тобто орхідеї – ні, а ось кактус або бегонія навіть зрадіють.
По-друге, потрібно розрізняти газовану та мінеральну воду. Сам собою вуглекислий газ, яким повна така вода, шкідливий для рослин не менше солі. CO2 порушує подих коренів. Але якщо газована вода відстоїться перед поливом у відкритій ємності, то шкоди не буде.
По-третє, мінералка мінералці різниця. З усього асортименту потрібно вибирати воду із маркуванням «столова». Вона містить не так багато мінеральних речовин, як та, що йде під ярликом «лікувальна». У цьому випадку можуть не витримати навіть найвитриваліші культури.
Цей простий візуальний тест розкаже вам, чи збудуться ваші найзаповітніші бажання. передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Подивіться на картинку внизу і виберіть одну зі сніжинок. Так ви дізнаєтеся, чи стане 2025 рік тим, у якому здійсниться в...
Жоден ранок не обходиться без запашного напою, який бадьорить і заряджає енергією на весь день, передають Патріоти України. Розповідаємо, чи можна підігріти каву в мікрохвильовці, як це вплине це на якість і смак напою. Так, напій можна підігрівати у м...