Ранок необхідно правильно починати, щоб не порушити гармонію й удачу. Це час оновлення та початку нового дня. Тому варто згадати кілька речей, які точно не варто робити вранці, згідно з народними прикметами та забобонами, пише ukr.media.
Згідно з народними прикметами, ранок — час мовчання. Зайві слова можуть привернути негативні енергії або навіть нещастя. Натомість ранкові години можуть бути використані для внутрішньої рефлексії та спокою.
Є думка, що ранкові розмови можуть відволікти від головного і привернуть у життя дрібні невдачі.
Вважається, що ранковий погляд у минуле може затьмарити майбутнє. Не варто переживати неприємні моменти минулого вранці — ліпше почати день з оптимізму і позитивних намірів.
Минуле не повинно ніяк впливати на сьогодення, адже воно може його за підсумком зруйнувати.
Забобони стверджують, що погляд у дзеркало перед виходом з дому може запросити злі сили в дім.
Звичайно, подібну заборону багато людей будуть ігнорувати, проте вона точно з'явилася не випадково.
Ранкові години вважаються найгіршим часом для початку подорожі. Якщо є можливість, краще перенесіть свої мандрівки на пізнішу годину.
Подібна заборона пов'язана з тим, що свій ранок краще провести в гармонії та спокої. Тривалі подорожі можуть стати причиною дрібних невдач.
Якщо є човен, не варто вирушати в рейс вранці. Народні повір'я стверджують, що це приносить брак удачі в плаванні.
Краще почекати, поки сонце встане вище, перш ніж вирушати в море або на річку. Звичайно, рибалки подібну заборону завжди порушують.
Дослідники виявили, що періодичне голодування за схемою 4:3 може бути ефективнішим, ніж постійний підрахунок калорій. Про це повідомило видання Sciencealert, передають Патріоти України. Ця стратегія передбачає 3 дні обмеження споживання калорій на 80% ...
Щоб не зіпсувати враження від подорожі, важливо взяти із собою все необхідне. Збираючись у дорогу, слід пам'ятати про такі необхідні в поїздці речі, як документи, гроші або ліки, передають Патріоти України. За даними деяких досліджень, 37% людей зізнаю...