Які поверхні бояться оцту та можуть отримати після контакту з ним незворотні пошкодження, передають Патріоти України.
Оцет – вкрай популярний засіб для побуту та кулінарії. Він широко використовується для чищення, прання і виведення плям. Але є предмети, які не переносять контакту з цією кислотою. Розповідаємо, які поверхні не варто чистити оцтом, щоб не зіпсувати речей, які дорогі вашому серцю та гаманцю.
Які предмети та поверхні не можна чистити оцтом
- Натуральний камінь. Після контакту з оцтом на мармуровій, гранітній та інших кам’яних поверхнях залишаються плями і камінь втрачає свій природний блиск. Тому щоб не зіпсувати дорогий природний матеріал, краще не користуватися цим засобом для його миття і чищення.
- Кахель. Оцет може пошкодити або взагалі зруйнувати затирку, яка з’єднує плитку, тому не варто його використовувати для її відбілювання.
- Плями на тканині. Хоча нам повсякчас дають корисні поради, як швидко й легко вивести оцтом будь-які плями, не варто цього робити. Якщо забруднення на тканині від соку, трави, крові, яєць чи іншої їжі, під дією оцту ці речовини згортаються, тому такі плями ще важче вивести.
- Дерев’яні поверхні та паркет. Жоден дерев’яний предмет не любить кислоти, бо вона може зруйнувати його захисне покриття. Натомість варто використовувати засіб для чищення поверхні конкретного типу.
- Електроніка. В жодному разі не можна чистити оцтом екрани ґаджетів чи електронних пристроїв, оскільки в разі контакту з кислотою вони можуть отримати незворотні пошкодження.
Осіння посадка редиски має безліч переваг, які принесуть гарний урожай та міцні рослини. Як саме треба правильно саджати редиску під зиму та які нюанси треба знати? РБК-Україна (проект Styler) пояснює, чому посадка редиски восени може стати ідеальним в...
Червоний буряк – корисний та смачний овоч. Однак, поряд з корисними властивостями буряк має серйозні протипоказання, може завдати шкоди людям з певними проблемами зі здоров’ям, передають Патріоти України. Кому не можна їсти буряк
. - Людям із сечокам...