Кімнатні рослини - давня традиція багатьох жінок, проте мало хто знає, що не всі вони безпечні для людини. "Главред" розповість, що не можна ставити в спальні і чому, передають Патріоти України.
Для початку поговоримо про те, що в спальні в принципі не радиться ставити багато кімнатних рослин. Причина цього проста - при денному світлі всі рослини фотосинтезують і виділяють кисень. Однак з настанням вечора і темряви, все змінюється. Кімнатні квіти починають поглинати кисень і виділяти вуглекислий газ. Це може стати причиною поганого сну і головних болів. Однак це не все, також є й інші причини, за якими в спальні не варто ставити деякі квіти. Про них ми розповімо далі.
Як ми вже сказали вище - квіти в спальні можуть подарувати головні болі і забирати ваш кисень. Ризик задухи може з'явитися від сусідства з квітами, які поглинають кисень сильніше інших, а також мають сильний аромат, серед них: папороті, гортензії, лілії, примула і олеандр.
Однак крім поганого самопочуття, іноді rімнатні рослини приносять в спальню і погану енергію.
Згідно знанням феншуй, фікуси, диффенбахія, цикломен, антуріум і пальми можуть розбурхувати енергетику і ставати перешкодою хорошому відпочинку.
Незважаючи на те, що багато рослин небезпечні для спальні, деякі з них все ж залишаються навіть корисними. У місці, де людина спить можна поставити, наприклад хлорофітум. Ця квітка буде хорошою для тих спалень, де є техніка. Також активну участь в очищенні повітря можуть взяти традесканція і спатифилум, крім іншого, вони не виділяють вночі отруйний вуглекислий газ.
Ну і, звичайно, не буде зайвим алое.
Чорна, червона, а може, біла? Який сорт смородини найкорисніший і яку харчову цінність має кожен із них? Варто дізнатися відповіді на ці запитання, особливо зараз, коли в Україні триває сезон цих смачних ягід, передають Патріоти України. У світі існує ...
Швейцарські науковці з Женевського університету встановили: навіть у соціально активних людей самотність у поєднанні з погіршенням слуху значно пришвидшує когнітивний занепад, передають Патріоти України. У новому дослідженні, опублікованому в журналі C...