Що не можна зберігати в гаманці: 12 речей, які варто терміново перекласти

У світі все більше людей відмовляються від гаманців. І не дивно, адже в пам’яті смартфона можна зберігати картки на знижку, документи, банківські картки та багато іншого, передають Патріоти України.

Проте багато людей досі продовжує користуватися гаманцями та портмоне, забуваючи про деякі правила. Важливо пам’ятати, що є речі, які не можна зберігати у гаманці.

Моя подруга, яка звикла носити з собою купу речей, скористалася великим гаманцем, куди складала цінні речі. Коли через необережність вона загубила гаманець, виявилося, що без нього вона зовсім безпорадна. На щастя, вона знайшла його там, де загубила.

Але таке везіння трапляється вкрай рідко. Тому якщо ви користуєтеся гаманцем, неодмінно прочитайте нашу статтю, щоб знати, що терміново потрібно вийняти з гаманця.

Що не можна зберігати в гаманці

Важливо пам’ятати, що гаманець — це місце для грошей, і там слід носити лише їх. Щоправда, для багатьох гаманець є ще й візитницею, фотоальбомом та сейфом. Але такий універсальний підхід може зіграти з власником гаманця злий жарт. Річ у тім, що з енергетичної точки зору інші предмети в гаманці можуть перешкоджати грошовим надходженням. Звичайно, багато людей не надає цьому значення, але краще про такі небезпеки знати наперед.

Щоправда, є абсолютно логічні причини, через які деякі речі не можна зберігати в гаманці. Про них варто пам’ятати.

Пін-коди банківських карток

Кожен банк, видаючи платіжну картку, нагадує про те, що не варто тримати пін-код поруч із картою. Та ми продовжуємо ігнорувати цю пораду. Але треба розуміти, що якщо ваш гаманець вкрадуть, є величезна ймовірність, що гроші з карти знімуть швидше, ніж ви встигнете її заблокувати. Повірте, маленький аркушик з кількома цифрами злодій дуже швидко зв’яже логічним ланцюжком із карткою.

Особливо часто цієї помилки припускаються люди старшого віку, скаржачись на погану пам’ять. Якщо ви, ваша мама або бабуся продовжуєте носити пін-код від карти в гаманці, спробуйте змінити його на зрозуміліший та такий, який важко забути. Наприклад, рік народження когось із дітей чи день народження чоловіка. Такий пін-код складно забути, а зловмисник навряд чи зможе підібрати його навмання.

Безконтактні карти

З кожним днем процес оплати покупок стає швидшим та простішим. Наприклад, поява безконтактних платіжних карток стала справжнім проривом. Тепер не треба проводити карткою через термінал або зчитувати чип. Досить прикласти картку до термінала, і за секунду платіж буде здійснено.

От лише для злодіїв така карта – це справжній скарб. Оскільки при оплаті такою карткою пін-код вводити не треба, розрахуватися нею може будь-хто. І поки ви не заблокуєте карту, злодій зможе витрачати ваші гроші. Саме тому таку картку не варто носити у гаманці.

Чеки

Крім того, що нагромадження чеків блокує грошову енергію, воно може бути небезпечним для твого здоров’я. Для друку чеків використовується порошок, який містить бісфенол А. Його шкіра може поглинати, провокуючи тим самим серйозні проблеми зі здоров’ям.

Особливо це стосується жінок, адже бісфенол А є аналогом жіночого гормону естрогену. Він може викликати незворотні зміни у репродуктивній системі. Тому контакт із цією речовиною радимо звести до мінімуму.

Подарункові сертифікати

На свята вам подарували кілька сертифікатів? Не треба відразу їх збирати в гаманці. Особливо якщо найближчим часом ви не плануєте користуватися ними. Пам’ятайте, що, загубивши гаманець, ви відновити сертифікати не зможете.

Запасний ключ

Запасний ключ від будинку тримати в гаманці ніколи не варто. Якщо гаманець буде вкрадено, то й ключ від будинку потрапить злодію в руки. Так, можливо, він не піде грабувати ваш будинок. Але ось розуміння, що зловмисник має ваш ключ, спокою вам не додасть. Найкраще знайти для ключа інше місце зберігання.

Презервативи

Презервативи, як і будь-який інший засіб контрацепції, мають свій термін придатності та рекомендовані умови зберігання. Це має бути прохолодне сухе місце, де контрацептив не зазнаватиме тертя. А гаманець, як ви розумієте, не відповідає жодній із цих рекомендацій. Недотримання умов зберігання загрожує мікротріщинами, що зводить нанівець захисні властивості презервативу.

Паролі

Паролі від електронної пошти, профілів у соцмережах та інтернет-банкінгу також не варто залишати у гаманці. Маючи цю інформацію, зловмисник легко зможе заволодіти вашими особистими даними. Та й у принципі цю інформацію годі було носити із собою. У записаному вигляді краще залишати ці дані вдома, а ще краще запам’ятовувати.

Усі банківські картки

Якщо ви користуєтеся відразу декількома картками, хоча б одну радимо тримати в кишені, окремо від гаманця. І якщо гаманець загубиться, ви матимете звідки зняти гроші. Інша порада: ніколи не тримайте гроші на одній картці.

Телефон

Купуєте місткий гаманець, щоб носити телефон? Не варто цього робити. Пам’ятайте, що, загубивши гаманець, в якому знаходиться телефон, ви залишитеся не лише без грошей, а й без зв’язку. Навіть зв’язатися з банком для блокування карток ви відразу не зможете. Крім того, якщо телефон та банківські картки, які до нього прив’язані, знаходяться поруч, зняти з них гроші буде дуже легко.

Грошові заощадження

Плануєте велику покупку та заощаджуєте на неї гроші? Не треба тримати великі суми у гаманці. Якщо ви не плануєте сьогодні витрачати ці гроші, краще залиште їх вдома. В крайньому разі, сховайте їх в окремій кишені сумки трохи далі від гаманця. Навіть якщо гаманець загубиться, ця готівка залишиться при вас.

Квиток на проїзд

Якщо ви зберігаєте у гаманці всі гроші, а також квиток на проїзд, без гаманця ви навіть не зможете доїхати додому. Причому навіть якщо ви забудете гаманець вдома, маючи проїзний, можна доїхати додому або працювати.

Документи

Більшість злодіїв під час крадіжки гаманця викидає документи. До того ж навіть знайшовши чужі документи, багато людей не шукатиме їхнього господаря, побоюючись шахрайських схем. У вас відновлення цих документів забере чимало часу. Тому краще носити їх окремо.

А які речі ви носите в гаманці? Чи скористаєтеся нашими порадами?

А ви це знали? Кому категорично заборонено їсти банани і в чому причина

п’ятниця, 24 січень 2025, 16:44

Цей солодкий екзотичний фрукт люблять абсолютно всі, однак лікарі назвали тих, кому не можна вживати банани, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Банани – це вкрай корисні фрукти для нашого здоров’я, бо містять вітаміни групи B, вітамін С, к...

Господиням на замітку! Як позбутися цвілі у пральній машині

п’ятниця, 24 січень 2025, 13:12

Через вологість у наших пральних машинах може накопичуватися цвіль, бруд і вапняний наліт. Це не тільки виглядає неестетично, але й викликає неприємний запах. Окрім того, ця цвіль може залишати плями на одязі, передають Патріоти України. Хороша новина ...