Що потрібно робити з пральною машиною щомісяця, щоб зберегти чистоту - корисний лайфхак проти плісняви

У пральній машині з часом може з’явитися неприємний запах, який допоможе прибрати один лайфхак. Але найкраще працює профілактика - щомісячне чищення внутрішніх поверхонь пральної машинки, передають Патріоти України.

Тепла температура, бруд та бактерії на одязі, залишки миючих засобів і кондиціонерів для білизни створюють ідеальне середовище для росту плісняви.

Існує безліч засобів для чищення, що дозволяють підтримувати чистоту всередині барабана вашої машини. Але як пише видання Express, можна обійтися без агресивної хімії та скористатися підручними продуктами – звичайним оцтом і харчовою содою. Простий лайфхак із цими засобами миттєво видалить плісняву в пральній машинці.

Що необхідно зробити, щоб почистити пральну машину і позбутися плісняви:

  • Для натурального розчину використовуйте близько 500 г соди. Насипте її прямо в барабан і увімкніть прання за найвищої температури.
  • Незручні куточки та закутки очистіть за допомогою старої зубної щітки, нанісши на неї невелику кількість рідини для миття посуду.
  • Якщо у вас є пліснява на гумовому ущільненні, змочіть паперовий рушник оцтом, покрийте їм плями і залиште на 15 хвилин.
  • Щоб прибрати вапняний наліт із ящика для порошку, використовуйте стару зубну щітку та розчин з мийного засобу та оцту. Перш ніж поміщати лоток у машинку, він повинен повністю висохнути.

Творить дива! Найкращий чай, який допоможе розслабитись та відновитись після важкого дня

понеділок, 12 травень 2025, 5:40

Після напруженого дня немає нічого кращого, ніж чашка ароматного чаю, що огортає спокоєм і допомагає відпустити турботи. Мова йде про чай з меліси, який не лише тішить смаком, а й сприяють глибокому розслабленню, передають Патріоти України. Дієтолог Ма...

Як очистити чайник від накипу - допоможуть прості та доступні методи

неділя, 11 травень 2025, 23:15

Незалежно від того, електричний чи звичайний чайник, на стінках з часом почне утворюватися накип — головна причина — жорстка вода. На жаль, вапняний наліт псує смак кави та чаю, тому його варто регулярно видаляти, наприклад, раз на місяць, пише сайт po...