Що потрібно робити з пральною машиною щомісяця, щоб зберегти чистоту - корисний лайфхак проти плісняви

У пральній машині з часом може з’явитися неприємний запах, який допоможе прибрати один лайфхак. Але найкраще працює профілактика - щомісячне чищення внутрішніх поверхонь пральної машинки, передають Патріоти України.

Тепла температура, бруд та бактерії на одязі, залишки миючих засобів і кондиціонерів для білизни створюють ідеальне середовище для росту плісняви.

Існує безліч засобів для чищення, що дозволяють підтримувати чистоту всередині барабана вашої машини. Але як пише видання Express, можна обійтися без агресивної хімії та скористатися підручними продуктами – звичайним оцтом і харчовою содою. Простий лайфхак із цими засобами миттєво видалить плісняву в пральній машинці.

Що необхідно зробити, щоб почистити пральну машину і позбутися плісняви:

  • Для натурального розчину використовуйте близько 500 г соди. Насипте її прямо в барабан і увімкніть прання за найвищої температури.
  • Незручні куточки та закутки очистіть за допомогою старої зубної щітки, нанісши на неї невелику кількість рідини для миття посуду.
  • Якщо у вас є пліснява на гумовому ущільненні, змочіть паперовий рушник оцтом, покрийте їм плями і залиште на 15 хвилин.
  • Щоб прибрати вапняний наліт із ящика для порошку, використовуйте стару зубну щітку та розчин з мийного засобу та оцту. Перш ніж поміщати лоток у машинку, він повинен повністю висохнути.

Як повернути колір чорним речам: ТОП-5 надзвичайно простих способів, які здивують

середа, 28 вересень 2022, 11:28

Коли ми купуємо чорні речі, то хочеться, щоб їхній насичений колір залишався таким якомога довше. Проте часте прання робить такий одяг більш тьмяним, передають Патріоти України. З часом колір уже не має тієї насиченості, яка була одразу. Але якщо конкр...

Швидкий тест на тип особистості - подивіться на картинку і дізнайтеся про себе дещо нове

середа, 28 вересень 2022, 11:15

Те, що ми бачимо навколо себе, може багато що сказати про нашу психіку. Відштовхуючись від цього факту, психологи винайшли тести по картинках, які люди з різними типами особистості бачать по-різному, передають Патріоти України. Подивіться на картинку н...