Здатність тривалий час працювати без електроживлення цінується в смартфонах на рівні з іншими важливими функціями. Виробники намагаються забезпечити максимально довгу автономну роботу своїх пристроїв, але все ж паралельно поліпшується й функціонал, який вимагає більше заряду, передають Патріоти України.
Про те що робити, щоб телефон швидко не розряджався і працював якомога довше й піде мова в сьогоднішній замітці.
Звучить очевидно, але енергоощадний режим найкраще заощадить вам заряд. Сучасні смартфони досить гнучкі й адаптивні – вони дозволяють використовувати різні режими споживання, які мають свої обмеження і настройки.
Тоді як одні досить агресивні й залишають телефон без розваг, інші більш лояльні й дозволяють користувачам гнучко їх підлаштовувати під себе. При цьому "стандартний" режим енергоощадження не сильно відчувається при використанні, але куди швидше витрачає батарею.
Енергоощадний режим лише трохи обмежує яскравість дисплея, частоту обробки процесора та уповільнює фонові процеси. Якщо ви не граєте на телефоні в ігри, то перемикання на енергоощадження буде оптимальним варіантом.
Фонова синхронізація даних з обліковим записом і хмарним диском сильно витрачає заряд батареї. Фактично, вся інформація з телефону постійно перезавантажується в хмару", що дуже сильно зменшує автономну роботу пристрою.
Для відключення цієї функції в "Налаштуваннях" знайдіть пункт "Облікові записи" і клікніть на "Меню", де є потрібна кнопка відключення синхронізації. Коли "хмара" знадобиться – функцію завжди можна повернути.
На питання чому стала швидко сідати батарея на телефоні може відповісти надлишок push-повідомлень. У мобільних операційних системах постійні перевірки на наявність нових повідомлень швидко витрачають заряд.
Для розв'язання цієї проблеми необхідно вручну відключити такі спливаючі повідомлення для деяких програм. Це робиться за допомогою подвійного кліка по повідомленню, переходу в налаштування дозволів і переведення функцію "дозволити повідомлення" в неактивний стан.
Віджети – візитна картка Android. Однак їх регулярне оновлення вимагає багато заряду батареї, а сам процес може здійснюватися у фоновому режимі, про який користувачі можуть навіть не знати.
Для розв'язання цієї проблеми необхідно встановити дозвіл на оновлення додатків в конкретних інтервалах або умовах. Наприклад, є можливість встановлювати оновлення тільки від бездротової мережі або ввечері, коли телефон вже буде мати доступ до зарядки.
Оновлення геолокації вимагає найбільше заряду акумулятора. Тому, на питання що відключити в телефоні, щоб не сідала батарея відповідь досить очевидна – GPS. Повне виключення цієї функції дозволяє істотно знизити споживання енергії.
Цей простий візуальний тест розкаже вам, чи збудуться ваші найзаповітніші бажання. передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Подивіться на картинку внизу і виберіть одну зі сніжинок. Так ви дізнаєтеся, чи стане 2025 рік тим, у якому здійсниться в...
Жоден ранок не обходиться без запашного напою, який бадьорить і заряджає енергією на весь день, передають Патріоти України. Розповідаємо, чи можна підігріти каву в мікрохвильовці, як це вплине це на якість і смак напою. Так, напій можна підігрівати у м...