Що відбувається з вашим унітазом, якщо туди вилити старий суп та макарони

Деякі продукти залишають розводи і бруд на унітазі. Це призводить до засмічень. Особливо небезпечними для унітазу є продукти, які розбухають у воді — листя заварки, рис, макарони, пише newsyou.

Знайдуться також і ті, хто не гребує вилити недоїдений суп чи борщ в унітаз. Цього робити категорично не можна. Надлишок їжі в стічних водах викликає гниття і навіть порушує роботу каналізаційних очисних споруд. Особливо, якщо в супі були великі шматки м'яса. Є ризик, що через засмічення може піднятися вода і всі відходи, які раніше були в трубах.

Що не можна викидати в унітаз

Кавова гуща. Вона шкодить сантехнічним трубам, вони швидко забиваються і зношуються. Особливо небезпечною кавова гуща є для чавунних труб.

Розчинник. Сантехніки не радять цього робити, бо знову ж таки може пошкодитися емаль.

Олія. Цей жир осідає на стінках, з часом накопичується, що звужує просвіт і призводить до засмічень.

Туалетний папір. Виробники роблять туалетний папір з різних матеріалів. Але не всі вони навіть наполовину розчиняються у воді, тому існує високий ризик того, що заб'ється каналізація. Справитися поодинці з проблемою буде складно, доведеться викликати сантехніка і платити немаленьку суму, щоб усунути засмічення.

Окріп. Експерти не радять цього робити, оскільки ви можете пошкодити емаль. Зливаючи гарячу воду в унітаз, а потім холодну, емаль різко розшириться, а потім зменшиться в обсязі, що спровокує тріщини. В результаті вам доведеться міняти унітаз.

Ви будете здивовані! Ці п'ять "корисних" продуктів насправді шкодять здоров'ю

середа, 29 листопад 2023, 7:55

Лікар розповів про п'ять продуктів, які всі вважають корисними, а вони насправді такими не є і підвищують цукор у крові, передають Патріоти України з посиланням на TikTok доктора Міджа Брауна. Які продукти підвищують рівень цукру в крові . Зазначимо,...

Перше побачене на картинці розповість що заважає вам мати міцні стосунки

середа, 29 листопад 2023, 7:40

Коли люди вступають у романтичні стосунки, вони сподіваються на щось серйозне, а не для того, щоб “не прогавити момент”. Але через деякий час у відносинах починаються проблеми і вони припиняються. Зазвичай, люди самі створюють проблеми, передають Патрі...