Деякі продукти залишають розводи і бруд на унітазі. Це призводить до засмічень. Особливо небезпечними для унітазу є продукти, які розбухають у воді — листя заварки, рис, макарони, пише newsyou.
Знайдуться також і ті, хто не гребує вилити недоїдений суп чи борщ в унітаз. Цього робити категорично не можна. Надлишок їжі в стічних водах викликає гниття і навіть порушує роботу каналізаційних очисних споруд. Особливо, якщо в супі були великі шматки м'яса. Є ризик, що через засмічення може піднятися вода і всі відходи, які раніше були в трубах.
Кавова гуща. Вона шкодить сантехнічним трубам, вони швидко забиваються і зношуються. Особливо небезпечною кавова гуща є для чавунних труб.
Розчинник. Сантехніки не радять цього робити, бо знову ж таки може пошкодитися емаль.
Олія. Цей жир осідає на стінках, з часом накопичується, що звужує просвіт і призводить до засмічень.
Туалетний папір. Виробники роблять туалетний папір з різних матеріалів. Але не всі вони навіть наполовину розчиняються у воді, тому існує високий ризик того, що заб'ється каналізація. Справитися поодинці з проблемою буде складно, доведеться викликати сантехніка і платити немаленьку суму, щоб усунути засмічення.
Окріп. Експерти не радять цього робити, оскільки ви можете пошкодити емаль. Зливаючи гарячу воду в унітаз, а потім холодну, емаль різко розшириться, а потім зменшиться в обсязі, що спровокує тріщини. В результаті вам доведеться міняти унітаз.
Бобові (квасоля, сочевиця, арахіс, нут, горох) багаті білками, що допомагають шкірі регенерувати і довше залишатися молодою. Про користь бобових у раціоні розповіла дієтологиня Оксана Скіталінська, передають Патріоти України. За її словами, бобові мают...
Якщо вивертати одяг перед пранням, це збереже довше життя улюбленому вбранню, передають Патріоти України. Чи потрібно вивертати речі навиворіт перед пранням у пральній машинці? Хтось це робить, хтось - не вважає необхідним. Втім, експерти радять не пол...