Багато хто зберігає вдома батарейки, що вже відпрацювали своє і "сіли".
При цьому нерідко буває так, що вони переплутуються із зарядженими. Внаслідок цього у людей виникають складнощі з вибором.
Щоб дізнатися, чи є заряд у батарейці, потрібно виконати просту дію – впустити її з невеликої висоти на рівну поверхню. Це може бути стіл, стілець чи тумба. Важлива умова: батарейка повинна розташовуватися вертикально.
Батарейка вважається зарядженою, якщо після удару об поверхню вона падає на бік, не підстрибуючи.
Якщо перед приземленням батарейка кілька разів підстрибує, то заряду в ній практично немає або взагалі не залишилося.
Є ще один простий спосіб, непотрібно навіть вставати.
Просто візьміть батарейку (плюсом догори) та впустіть її на рівну поверхню з висоти приблизно 10 см. Той елемент живлення, який ще не витратив свій заряд, розташовуватиметься вертикально.
Якщо з такої висоти батарейка падає на бік, то вона "порожня" і її час викидати.
Якщо перед тим, як впасти, батарейка трохи підстрибує, значить, вона заряджена наполовину. Якщо батарейка без стрибків "мертво" стала вертикально, значить вона "повна".
При приготуванні котлет дуже важливо не лише вибрати хороші продукти та замісити якісний фарш, передають Патріоти України. Ключове значення набуває сам процес смаження, адже часом котлети, які вийшли ідеальними, ні в яку не хочуть відставати від поверх...
Православна церква України 20 січня за новим стилем вшановує пам'ять вірменського священика і пророка Євфимія Великого. За старим стилем 20 січня відзначають Собор Іоанна Хрестителя або по-народному - Іванів день.
. Цей день здавна вважається небезпе...