Багато хто зберігає вдома батарейки, що вже відпрацювали своє і "сіли".
При цьому нерідко буває так, що вони переплутуються із зарядженими. Внаслідок цього у людей виникають складнощі з вибором.
Щоб дізнатися, чи є заряд у батарейці, потрібно виконати просту дію – впустити її з невеликої висоти на рівну поверхню. Це може бути стіл, стілець чи тумба. Важлива умова: батарейка повинна розташовуватися вертикально.
Батарейка вважається зарядженою, якщо після удару об поверхню вона падає на бік, не підстрибуючи.
Якщо перед приземленням батарейка кілька разів підстрибує, то заряду в ній практично немає або взагалі не залишилося.
Є ще один простий спосіб, непотрібно навіть вставати.
Просто візьміть батарейку (плюсом догори) та впустіть її на рівну поверхню з висоти приблизно 10 см. Той елемент живлення, який ще не витратив свій заряд, розташовуватиметься вертикально.
Якщо з такої висоти батарейка падає на бік, то вона "порожня" і її час викидати.
Якщо перед тим, як впасти, батарейка трохи підстрибує, значить, вона заряджена наполовину. Якщо батарейка без стрибків "мертво" стала вертикально, значить вона "повна".
Народне свято 5 квітня відоме під назвами Федулів день, Федул-вітреник, Федора-вітрениця. 5 квітня за новим стилем (18 квітня за старим) віряни традиційно вшановують пам'ять читця Феодула, преподобного Марка Афінського і святої Феодори Солунської. За с...
Кожному відомо, що з усього овочевого достатку існують ті овочі, що марно заморожувати.передають Патріоти України. Серед них – цибуля, але деякі домогосподарки навіщось продовжують прибирати її в морозилку. Навіщо це робити і яка у цьому практична кори...