Коли вдома велика кількість справ, у поспіху можна забути про важливі речі. Більшість з нас хоча б раз у житті стикалися з ситуацією, коли на плиті пригорала каструля, адже у вирі щоденних турбот зовсім вилітало з голови, що потрібно за нею стежити, передають Патріоти України.
Щоб швидко очистити пригоріле дно каструлі або очистити каструлю від нагару з зовнішнього боку, можна скористатися простими підручними засобами.
Для цього знадобиться кілька таблеток активованого вугілля та оцет. Активоване вугілля потрібно розтовкти у порошок і засипати всередину каструлі. Додати трішки оцту і залишити на кілька хвилин. Далі почистити жорсткою стороною губки для миття посуду.
Щоб не нашкодити ніжній шкірі рук оцтом, краще чистити каструлю у гумових рукавичках.
Потрібно засипати всередину каструлі кілька столових ложок кавової гущі і потерти губкою, поки не відчиститься нагар. Але такий спосіб краще впорається з не дуже сильним нагаром.
Потрібно налити всередину каструлі невелику кількість оцту, щоб він покривав нагар. Залишити на кілька хвилин, і тоді відмити нагар губкою.
У цьому випадку також краще скористатися гумовими рукавичками.
Для очищення з зовнішньої сторони можна налити оцет у більшу посудину і поставити туди каструлю відмокати, а через деякий час відчистити губкою.
Потрібно налити у каструлю 1 л теплої води, засипати туди 150 г соди і поставити на невеликий вогонь. Довести до кипіння, прокип’ятити упродовж 15-30 хвилин, зняти з вогню і залишити, щоб вода самостійно охолонула. Тоді відчистити нагар жорсткою стороною губки.
Засипати всередину сіль, щоб вона покривала нагар, додати трішки теплої води і залишити відмокати на 3-6 годин. Далі відчистити вручну. Якщо нагар буде погано відчищатися, можна прокип’ятити такий сольовий розчин у каструлі упродовж 30 хвилин.
Для приготування горохового супу або гарніру може знадобитись досить багато часу. Навіть при попередньому замочуванні бобова культура не завжди піддається впливу. Якщо ви хочете перемогти в цій кулінарній битві, читайте далі про план дій, передають Пат...
Проводи – важливі поминальні дні після Великодня, відомі також як Гробки, Радониця чи Провідна неділя, припадають на 28 квітня. Загалом поминальний період триватиме з 28 квітня по 4 травня. Ці дні є особливими для вшанування пам’яті померлих родичів, п...