Новорічні свята вже не за горами. У цей період збільшується кількість пожеж через те, що українці не дотримуються правил використання піротехнічних виробів та гірлянд.
Щоб новорічні свята пройшли без пригод, потрібно дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки. Про це повідомила Державна служба України з надзвичайних ситуацій, передають Патріоти України.
Правила встановлення новорічної ялинки
- Ялинку потрібно встановлювати на стійкій основі так, щоб гілки не торкалися стін і стелі, а також були на безпечній відстані від електроприладів.
- Мінімальна відстань від ялинки до опалювальних приладів і телевізорів - 1 метр.
- Прикрашати ялинку можна тільки електричними гірляндами промислового виробництва. На них також має бути паспорт або сертифікат відповідності. При цьому напруга лампочок не повинна перевищувати 12В, а потужність 25Вт.
- Гірлянди потрібно закріплювати надійно.
- Підключення гірлянд до живлення необхідно виконувати за допомогою штепсельних з'єднань.
- Ні в якому разі не прикрашайте ялинку ватою, папером, марлею, целулоїдними іграшками та свічками.
- Хвою, яка обсипалася зі святкового дерева, треба відразу ж прибирати, оскільки вона, як порох, і може спалахнути від іскри.
- У приміщенні, де встановлена ялинка, заборонено палити бенгальські вогні.
Бобові (квасоля, сочевиця, арахіс, нут, горох) багаті білками, що допомагають шкірі регенерувати і довше залишатися молодою. Про користь бобових у раціоні розповіла дієтологиня Оксана Скіталінська, передають Патріоти України. За її словами, бобові мают...
Якщо вивертати одяг перед пранням, це збереже довше життя улюбленому вбранню, передають Патріоти України. Чи потрібно вивертати речі навиворіт перед пранням у пральній машинці? Хтось це робить, хтось - не вважає необхідним. Втім, експерти радять не пол...