Новорічні свята вже не за горами. У цей період збільшується кількість пожеж через те, що українці не дотримуються правил використання піротехнічних виробів та гірлянд.

Щоб новорічні свята пройшли без пригод, потрібно дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки. Про це повідомила Державна служба України з надзвичайних ситуацій, передають Патріоти України.
Правила встановлення новорічної ялинки
- Ялинку потрібно встановлювати на стійкій основі так, щоб гілки не торкалися стін і стелі, а також були на безпечній відстані від електроприладів.
- Мінімальна відстань від ялинки до опалювальних приладів і телевізорів - 1 метр.
- Прикрашати ялинку можна тільки електричними гірляндами промислового виробництва. На них також має бути паспорт або сертифікат відповідності. При цьому напруга лампочок не повинна перевищувати 12В, а потужність 25Вт.
- Гірлянди потрібно закріплювати надійно.
- Підключення гірлянд до живлення необхідно виконувати за допомогою штепсельних з'єднань.
- Ні в якому разі не прикрашайте ялинку ватою, папером, марлею, целулоїдними іграшками та свічками.
- Хвою, яка обсипалася зі святкового дерева, треба відразу ж прибирати, оскільки вона, як порох, і може спалахнути від іскри.
- У приміщенні, де встановлена ялинка, заборонено палити бенгальські вогні.
Навесні водії, які мають два комплекти шин для свого автомобіля, змінюють зимові шини на літні, але це ще не все, що потрібно обов’язково зробити після потепління. Експерти рекомендують одночасно із заміною гуми перевірити і розвал-сходження коліс. Про...
З цього року почав діяти Закон «Про обов’язкове страхування…», що суттєво змінив правила на страховому ринку нашої країни. Дали старт поступовому підвищенню максимальних розмірів страхових виплат та наближенню їх до європейських стандартів. Крім того, ...