Соковиті та ароматні – оригінально та дуже смачно! Кабачки, фаршировані м’ясом у духовці, чудово урізноманітнять ваше меню. Незвичайно те, що як начинка у кабачкових “човників” не звичний фарш, а обсмажене шматочками м’ясо. Виходять кабачки дуже смачні, ароматні та ситні.
Підготуйте продукти. Кабачки вибирайте по можливості молоді – у них тонша шкірка і дрібніше насіння. Але і зрілі кабачки також підійдуть, відрізнятиметься лише спосіб їхнього нарізання. М’ясо вибирайте м’яке, краще філейну частину свинини, курки або індички. Яловичина може залишитися твердою. Спеції беріть за смаком.
М’ясо обмийте і добре обсушіть, тому що зайва волога заважатиме обсмаженню. Наріжте м’якоть невеликими кубиками приблизно 2 на 2см.
Цибулю почистіть і наріжте тонкими півкільцями.
Розігрійте на сильному вогні сковороду, додайте олію для смаження. Викладіть м’ясо. Обсмажте його з усіх боків до зміни кольору з рожевого на сірий – таким чином ви запечатаєте сік усередині і м’ясо залишиться м’яким. Викладіть до м’яса цибулю.
Посоліть і додайте спеції. Смажте м’ясо з цибулею на середньому вогні 15-20 хвилин. Точний час буде залежати від м’яса, яке ви використовуєте. Вимкніть вогонь і трохи остудіть м’ясо.
Увімкніть духовку на 200 градусів. Кабачки розріжте вздовж навпіл. Чайною ложкою акуратно вишкребіть у них серединку з насінням, формуючи “човник”. Будьте обережні, щоб не продавити кабачкову м’якоть. Посоліть заготовки. Якщо у вас зрілий кабачок, зріжте з нього шкірку, наріжте кружальцями товщиною 2см, у яких виріжте середину.
Сир натріть на великій тертці.
Наповніть човники обсмаженим м’ясом. Посипте зверху м’ясо натертим сиром, потім змастіть майонезом.
Запікайте кабачки фаршировані м’ясом в духовці при температурі 200°С 30-40 хвилин. Точний час буде залежати від особливостей вашої духовки та розміру кабачків. Готовність перевірте, проткнувши м’якоть кабачка – вона має стати м’якою.
Не всі каструлі підходять для приготування їжі. Обираючи ємність, важливо враховувати матеріал, з якого він виготовлений. Це стосується зокрема алюмінієвого посуду, який все ще часто використовується на кухнях завдяки своїй довговічності та зручності. ...
Важливим етапом святкування Нового року завжди було позбавлення від усього непотрібного. Ще наші предки вірили, що так ви ніби "звільняєте" місце для добробту та щастя, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Новий рік для багатьох людей є не п...