ТОП-10 помилок при фарбуванні волосся в домашніх умовах, які роблять майже всі жінки

Фарбування волосся - це складний процес. І навіть придбання готової фарби не завжди забезпечує рівний і красивий колір, передають Патріоти України Як не нашкодити своєму волоссю і водночас отримати найкращий результат, якщо з певних причин ви вирішили все зробити в домашніх умовах?

Спеціалістка з догляду за волоссям Марина Василенко в ексклюзивному коментарі OBOZ.UA назвала 10 поширених помилок, яких припускаються більшість жінок, обираючи самостійне фарбування. Вона також дала рекомендації тим, хто хоче зрозуміти всі нюанси процесу.10 помилок при фарбуванні волосся в домашніх умовах

 1. придбання побутової фарби у масмаркетах, вважаючи, що професійна фарба коштує дорожче
 2. вибір кольору фарби за зображенням на упаковці
 3. зміна кольору при купівлі нової фарби з різницею в 2 тони
 4. зміна бренду фарби
 5. поділ фарби на дві частини "на око"
 6. початок нанесення фарби з обличчя, вважаючи, що так краще профарбується волосся
 7. протягування фарби по довжині волосся
 8. фарбування на вологе волосся при наявності сивини
 9. фарбування волосся побутовою фарбою на свіжовимите волосся
 10. розведення фарби шампунем чи бальзамом.
Рекомендації для тих, хто фарбує волосся самостійно
 1. Обираючи колір, користуйтеся палітрою, прикладаючи своє волосся до волосся у карті (не кінцівки, а середину, оскільки кінці завжди темніші чи світліші від основної маси вашого волосся).
 2. Обирайте професійні фарби, де окремо окисник і фарбник (у професійних магазинах вам завжди допоможуть правильно підібрати колір).
 3. Не змінюйте основний колір фарби більше, ніж на 1 тон, краще притримуватись одного рівня тону. Змінюйте відтінки, якщо хочете змінити колір. Наприклад, 5.32 (перша цифра завжди рівень тону, цифри після крапки – це відтінок, який можна змінювати).
 4. Коли наносите фарбу, розпочинайте з обличчя дуже обережно, не заходячи на раніше фарбовані частини волосся, оскільки при кожному наступному фарбуванні довжини ви затемнюєте колір. Волосся навколо обличчя тонше і воно швидше профарбовується в темний колір. Крім того, відсоток окисника і час витримки також впливають на цей процес.
 5. Темні відтінки майже не вимиваються самі по собі. Якщо вам потрібно вирівняти колір по довжині, робіть це на вологе волосся залишками фарбуючої суміші і тримайте не більше 20 хвилин. З блондом цей варіант взагалі краще не робити. Повторне нанесення побутової фарби на довжину – це постійна шкода для волосся, яка призводить до сухості, ламкості та втрати тієї довжини.
 6. При фарбуванні волосся домашніми фарбами слід пам'ятати, що вони більш агресивні порівняно з професійними. Тому не слід фарбувати тільки що вимите волосся, щоб був природний захисний бар'єр, але й не наносити фарбу на брудне. Найкраще це робити на другий день після миття голови.
 7. Фарбування на вологе волосся дає менш щільний колір, що може вплинути на якість фарбування сивини. Тому таке фарбування добре підходить для вже раніше фарбованого волосся по довжині.
 8. Розведення фарби шампунем або бальзамом не рекомендується без знань колористики. Таким чином порушується хімічний процес, і фарба може працювати некоректно.

"Мляву" моркву можна врятувати: Трюк, який "реанімує" забуті в холодильнику овочі

неділя, 3 березень 2024, 10:13

Хрустка морква завжди чудово доповнює раціон. Її можна тушкувати, варити або навіть подавати в сирому вигляді. Але якщо плоди в холодильнику вже почали в’янути і не радують апетитним хрускотом, то потрібно вжити заходів, щоб повернути продукту свіжість...

Бережіться! Кардіолог розповів про небезпеку розчинної кави

неділя, 3 березень 2024, 9:09

Швидкорозчинна кава - популярний напій, який при цьому може завдати шкоди здоров’ю. Справа в тому, що такий продукт призводить до хвороб ШКТ та внутрішніх органів, передають Патріоти України. Через те, що в розчинному напої незначна кількість кофеїну і...