
Фарбування волосся - це складний процес. І навіть придбання готової фарби не завжди забезпечує рівний і красивий колір, передають Патріоти України Як не нашкодити своєму волоссю і водночас отримати найкращий результат, якщо з певних причин ви вирішили все зробити в домашніх умовах?
Спеціалістка з догляду за волоссям Марина Василенко в ексклюзивному коментарі OBOZ.UA назвала 10 поширених помилок, яких припускаються більшість жінок, обираючи самостійне фарбування. Вона також дала рекомендації тим, хто хоче зрозуміти всі нюанси процесу.10 помилок при фарбуванні волосся в домашніх умовах
- придбання побутової фарби у масмаркетах, вважаючи, що професійна фарба коштує дорожче
- вибір кольору фарби за зображенням на упаковці
- зміна кольору при купівлі нової фарби з різницею в 2 тони
- зміна бренду фарби
- поділ фарби на дві частини "на око"
- початок нанесення фарби з обличчя, вважаючи, що так краще профарбується волосся
- протягування фарби по довжині волосся
- фарбування на вологе волосся при наявності сивини
- фарбування волосся побутовою фарбою на свіжовимите волосся
- розведення фарби шампунем чи бальзамом.
Рекомендації для тих, хто фарбує волосся самостійно
- Обираючи колір, користуйтеся палітрою, прикладаючи своє волосся до волосся у карті (не кінцівки, а середину, оскільки кінці завжди темніші чи світліші від основної маси вашого волосся).
- Обирайте професійні фарби, де окремо окисник і фарбник (у професійних магазинах вам завжди допоможуть правильно підібрати колір).
- Не змінюйте основний колір фарби більше, ніж на 1 тон, краще притримуватись одного рівня тону. Змінюйте відтінки, якщо хочете змінити колір. Наприклад, 5.32 (перша цифра завжди рівень тону, цифри після крапки – це відтінок, який можна змінювати).
- Коли наносите фарбу, розпочинайте з обличчя дуже обережно, не заходячи на раніше фарбовані частини волосся, оскільки при кожному наступному фарбуванні довжини ви затемнюєте колір. Волосся навколо обличчя тонше і воно швидше профарбовується в темний колір. Крім того, відсоток окисника і час витримки також впливають на цей процес.
- Темні відтінки майже не вимиваються самі по собі. Якщо вам потрібно вирівняти колір по довжині, робіть це на вологе волосся залишками фарбуючої суміші і тримайте не більше 20 хвилин. З блондом цей варіант взагалі краще не робити. Повторне нанесення побутової фарби на довжину – це постійна шкода для волосся, яка призводить до сухості, ламкості та втрати тієї довжини.
- При фарбуванні волосся домашніми фарбами слід пам'ятати, що вони більш агресивні порівняно з професійними. Тому не слід фарбувати тільки що вимите волосся, щоб був природний захисний бар'єр, але й не наносити фарбу на брудне. Найкраще це робити на другий день після миття голови.
- Фарбування на вологе волосся дає менш щільний колір, що може вплинути на якість фарбування сивини. Тому таке фарбування добре підходить для вже раніше фарбованого волосся по довжині.
- Розведення фарби шампунем або бальзамом не рекомендується без знань колористики. Таким чином порушується хімічний процес, і фарба може працювати некоректно.
Найрідкісніший колір очей у світі — зелений, передають Патріоти України. Цікаво, що в дітей колір очей може змінюватися з віком — особливо у світлооких малюків.
Народне свято 10 квітня відоме під назвами Терентій маревний, Іларіонів день, Іларіон - виверни голоблі. 10 квітня віряни за новим стилем (23 квітня за старим) вшановують пам'ять мучеників Терентія, Максима, Олександра і Феодора, а також патріарха Гри...