Попри сформовану думку, сама по собі сіль, а точніше хлорид натрію, не становить небезпеки для організму, а, навпаки, грає важливу роль у його роботі. Без солі неможливий нормальний баланс рідини в організмі, до того ж вона регулює кров’яний тиск та багато інших життєво важливих процесів. Проте надмірне споживання солі так само шкідливе, як і її дефіцит, і може призвести до невідворотних наслідків для здоров’я. Якими саме – визначила редакція видання Baazar, передають Патріоти України.
Сіль вимиває з організму кальцій, тому її надмірне вживання може призвести до проблем з кістково-суглобовою системою та зубами, позначитися на стані шкіри, послабити імунітет і навіть викликати безсоння. Дефіцит кальцію в організмі позначається на загальному стані здоров’я і може призвести до систематичної нестачі сил і навіть стати причиною депресії.
Надлишок солі в організмі – один із ключових факторів утворення каменів у нирках. При виведенні з організму сіль разом із кальцієм затримується у нирках і за недостатнього вживання рідини збільшує ризик розвитку сечокам’яної хвороби.
Сіль, як відомо, має властивість утримувати рідину, яка накопичується в тканинах організму, провокуючи виникнення набряків та здуття живота. Крім того, сіль уповільнює процес кровообігу та перешкоджає розщепленню жирових клітин, що поступово може призвести до надмірної ваги.
Гречані чай і шоколад з’явилися на українському ринку не так давно і відразу набули шаленої популярністі: їх люблять спортсмени, адепти ЗОЖу та дієтологи. Експерти видання Baazar розбирались, чому всі в такому захваті від продуктів з гречки, як їх виро...
Попри сформовану думку, сама по собі сіль, а точніше хлорид натрію, не становить небезпеки для організму, а, навпаки, грає важливу роль у його роботі. Без солі неможливий нормальний баланс рідини в організмі, до того ж вона регулює кров’яний тиск та ба...