Ознакою ідеальних дерунів служить рум’яна скоринка зовні, яка приховує м’яку та соковиту основу, передають Патріоти України.
Досвідчені кухарі розповіли про кілька секретів ідеальних дерунів, які не встигнуть навіть затриматись на столі.
Важливо не переборщити з борошном, інакше страва вийде гумовою. Якщо картопляна маса вийшла рідкою, її відкидають на сито і дають рідини стекти.
Якщо немає бажання возитися з крохмалем та соком, то додають манну крупу. Вона прибере зайву рідину і зробить деруни пишнішими. У тісто, приготовлене з 1 кг картоплі, кладуть 1-2 столові ложки борошна та 3-4 столові ложки манки.
Цибулю, приправи та спеції перемелюють разом із картоплею у блендері. Із сіллю також додають часник, чорний перець, сушені трави.
Готують деруни лише на добре розігрітій пательні. Використовують більше масла або розтопленого сала.
Приготовлені на не розігрітій пательні деруни більше будуть схожі на котлети з відвареної картоплі. Тому посуд потрібно добре розжарити.
Не треба боятися використовувати багато олії. Після смаження деруни можна викласти на паперовий рушник, який вбере зайвий жир.
Фарбування волосся – це не просто зміна іміджу, а й відповідальність за подальший догляд. Коли ви виходите із салону з ідеальним кольором і блиском, важливо знати, як зберегти цей ефект якомога довше, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Вид...
На 21 лютого в новоюліанському календарі припадає день пам’яті преподобного Тимофія. Цей святий угодник, також відомий як Тимофій Весновій, жив у Малій Азії у VIII столітті. Від юності він присвятив себе утриманню і молитвам, за що Господь дарував йом...