Ознакою ідеальних дерунів служить рум’яна скоринка зовні, яка приховує м’яку та соковиту основу, передають Патріоти України.
Досвідчені кухарі розповіли про кілька секретів ідеальних дерунів, які не встигнуть навіть затриматись на столі.
Важливо не переборщити з борошном, інакше страва вийде гумовою. Якщо картопляна маса вийшла рідкою, її відкидають на сито і дають рідини стекти.
Якщо немає бажання возитися з крохмалем та соком, то додають манну крупу. Вона прибере зайву рідину і зробить деруни пишнішими. У тісто, приготовлене з 1 кг картоплі, кладуть 1-2 столові ложки борошна та 3-4 столові ложки манки.
Цибулю, приправи та спеції перемелюють разом із картоплею у блендері. Із сіллю також додають часник, чорний перець, сушені трави.
Готують деруни лише на добре розігрітій пательні. Використовують більше масла або розтопленого сала.
Приготовлені на не розігрітій пательні деруни більше будуть схожі на котлети з відвареної картоплі. Тому посуд потрібно добре розжарити.
Не треба боятися використовувати багато олії. Після смаження деруни можна викласти на паперовий рушник, який вбере зайвий жир.
Ознакою ідеальних дерунів служить рум’яна скоринка зовні, яка приховує м’яку та соковиту основу, передають Патріоти України. Досвідчені кухарі розповіли про кілька секретів ідеальних дерунів, які не встигнуть навіть затриматись на столі. Важливо не пер...
Якщо ви хоча б раз готували бульйон з м'ясом, ви помічали, що на поверхні води з'являється пінка. Одні її знімають, інші залишають як є. Тож давайте розбиратися, чи потрібно прибирати пінку з м'яса під час варіння, передають Патріоти України з посиланн...