Зараз багато господинь намагаються запастися різними крупами. Однак вони не зберігаються довго, передають Патріоти України.
Чи можливо себе убезпечити від появи молі, жучків та інших шкідників у крупах?
Правильна ємність.
У жодному разі не можна зберігати крупу в фабричній упаковці або пакеті, в якому ви принесли крупу з магазину. Також не можна зберігати їх у поліетиленових пакетах та у пластикових контейнерах.
Краще це робити у скляній тарі із щільно закритою кришкою. Також для крупи підходять керамічні чи металеві ємності.
Спеції.
Відлякати шкідників ви можете часником та перцем. На полиці, де зберігаєте крупу, можна залишити головку часнику чи гострий перець. Упевнені, комахи втечуть миттєво і ви їх більше не побачите.
Цитрусові.
У крупи можна покласти шкірку від цитрусових. Найкраще впорається із завданням відлякування харчової молі шкірка від лимона чи апельсина.
Фольга.
Можна залишити у крупі кульки із фольги для випічки. А також допоможе будь-який металевий предмет — наприклад, ложка або вилка.
Заморожування.
Виявляється, крупи заморожувати не те, що можна, а й потрібно. Якщо розмір морозильної камери дозволяє, покладіть туди крупи — це захистить їх від шкідників та їх личинок.
Але тут є нюанс. У морозильні камери не можна зберігати рис — якщо він перемерзне, то під час варіння сильно розвариться і втратить форму.
26 квітня за новим стилем (9 травня за старим) вшановують єпископа Василя Амасійського і праведної діви Глафіри. За юліанським календарем сьогодні вшановують мученицю Фомаїду Єгипетську. ***. Святий Василь жив у IV столітті в місті Амасії (Мала Азія). ...
Для приготування горохового супу або гарніру може знадобитись досить багато часу. Навіть при попередньому замочуванні бобова культура не завжди піддається впливу. Якщо ви хочете перемогти в цій кулінарній битві, читайте далі про план дій, передають Пат...