Це допоможе впоратися з двома проблемами: Просто змішайте апельсинові шкірки із содою

Сезон апельсинів зараз у розпалі, і в багатьох магазинах їх можна купити за привабливими цінами. Якщо ви часто їсте ці цитрусові, варто зберегти шкірку і не викидати її у відро для сміття. Вона може стати в нагоді незвичайним, але дуже корисним способом, інформує Ukr.Media, передають Патріоти України.

Хтось використовує апельсинові кірки як різдвяні прикраси, а хтось — для приготування натуральних ароматів для дому. Однак не всі знають, що у шкурок є безліч інших застосувань, які передусім допомагають вирішити дві популярні проблеми.

Що зробити з апельсиновою шкіркою?

Спочатку непогано було б висушити шкірку. Ви можете зробити це за допомогою спеціальної сушарки, але й духовка працює не гірше. Розділіть шкірку на дрібні шматочки, розкладіть на деку і поставте в духовку, попередньо розігріту до 110 градусів на середньому рівні.

Залишіть дверцята приладу злегка відчиненими і періодично перевертайте шкірку, щоб вона рівномірно просохла. Коли з них випарується вся рідина, подрібніть шкірку на порошок і з'єднайте з харчовою содою. Ця суміш допоможе впоратися із двома поширеними проблемами.

Як використовувати суміш?

Один із домашніх способів застосування суміші харчової соди та сушених апельсинових кірок — як поглинач запахів. Змішайте подрібнені кірки з харчовою содою в маленькій мисці, а потім поставте її в холодильник. Якщо від нього виходить неприємний запах, ви відчуєте різницю вже за кілька годин. Харчова сода чудово поглине неприємні аромати, а запах апельсинової цедри наповнить холодильник приємним цитрусовим ароматом.

Крім того, до подрібнених на порошок апельсинових кірок і харчової соди можна додати трохи води і кілька крапель рідини для миття посуду. Таким чином, ви зможете створити надійну пасту, що чистить, яка приємно пахне і видаляє навіть стійкі забруднення. Використовуйте її для очищення посуду, що пригорів, і духовки.

Секрет господинь! Що зробити, щоб котлети не прилипали до сковороди

понеділок, 20 січень 2025, 9:12

При приготуванні котлет дуже важливо не лише вибрати хороші продукти та замісити якісний фарш, передають Патріоти України. Ключове значення набуває сам процес смаження, адже часом котлети, які вийшли ідеальними, ні в яку не хочуть відставати від поверх...

Народні прикмети на 20 січня. Зимовий м'ясоїд. Традиції та забобони

понеділок, 20 січень 2025, 7:05

Православна церква України 20 січня за новим стилем вшановує пам'ять вірменського священика і пророка Євфимія Великого. За старим стилем 20 січня відзначають Собор Іоанна Хрестителя або по-народному - Іванів день. . Цей день здавна вважається небезпе...