"Все можуть королі? Не будемо говорити про всіх королів, проте британська королівська родина живе довго і, звісно, нам цікаво, чому так. Багато хто скаже — у них життя спокійне (з цим можна посперечатися), у них є що їсти-пити, ні в чому собі не відмовляють, мабуть, на лобстерів дивитися не можуть (переконана, це дуже поверхневе уявлення)", - пише дієтолог Оксана Скиталінська на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Думаю, тут суміш всього: хороша спадковість (генетика), поєднана із здоровим способом життя, персоналізованим харчуванням, підібраним згідно показників здоров’я та особистих смаків, органічні продукти, чиста вода, хороші умови для відновлення.
І та інформація, яка просочується у світ, таки підтверджує, що члени королівської родини роблять правильний вибір: люблять яйця (одне з найкращих джерел незамінних амінокислот), чорний шоколад (корисний для судин, кишечних бактерій та мозку), курятину (джерела лізину, «противірусної» амінокислоти), свіжу капусту та буряк (овочі, які підтримують здоров’я печінки і всього організму).
Я, правда, ще десь читала, що пані королева випиває хороше сухе шампанське, яке, як кажуть деякі вчені, активує процес аутофагії — лише прошу не накидатися на алкоголь після цього речення.
У будь-якому разі, у світі багато прикладів, що не всі довгожителі були «зожніками»: чимало хто з них і курив, і любив хильнути, і навіть мав далеко не ідеальну масу тіла. На те вона і генетика.
Всі інші можуть розраховувати прожити менше, проте має значення якість життя: щоб навіть у тих роках, які відведені природою, і слюні не пускати, і під себе не ходити, а бути активним, кмітливим, адекватним, і залишатися людиною з максимальною кількістю працюючих функцій.
Тому, якщо все ж цікаво побачити, яким буде майбутнє, як розвиватимуться події, чому б не пожити довше?
Для цього не так вже і багато потрібно:
— Перевірка свого здоров’я, виявлення якихось порушень і вчасна їх ліквідація.
— Харчування простою, різнокольоровою їжею, з овочево-листово-ягідно-горіховим-пребіотичним компонентом.
— Щоденна фізична активність (більше, ніж просто ходити, а ще й робити вправи).
— Перебування на сонці — для синтезу власного вітаміну D, який запобігає багатьом порушенням і хворобам.
— Сауна, часта, але коротка (звісно, для практично здорових людей).
Для тих же, кому цього мало, варто поцікавитися основами біохакінгу, який спрямований на радикальне антистаріння, максимальну профілактику захворювань, які накопичуються з віком, покращення роботу мозку, фізичної форми та максимально якісне відновлення після ковіду".
На дорогах водії часто зустрічаються з різними запитаннями від патрульних. Деякі з них можуть здаватися дивними, а інколи навіть викликати сумніви. Експерти нагадали, що водіям важливо знати свої права у таких ситуаціях. Про це пише "Автотема", передаю...
Почуття втоми може бути пов’язано з різними факторами, починаючи від поганого сну і закінчуючи проблемами психічного чи фізичного здоров’я, передають Патріоти України. Не дивно, що втома може негативно вплинути на ваше самопочуття та інші аспекти вашог...