Хоча зазвичай ми використовуємо пластикові контейнери для зберігання продуктів через їхню зручність, доступність і довговічність, не всі продукти підходять для такої тари. передають Патріоти України.
Зокрема цитрусові, помідори, мариновані овочі та страви з оцтовим заправленням можуть вступати у реакцію з хімікатами в деяких пластикових контейнерах. Тому вони не підходять для тривалого зберігання висококислотних продуктів. Краще обирати нержавійні чи скляні контейнери.
Сир, масло, м'ясо можуть поглинати хімікати з пластикових контейнерів, особливо якщо їх зберігати тривалий час. Найкраще для таких продуктів підійдуть керамічні чи скляні контейнери, які є безпечнішим варіантом.
Зберігання гарячих страв безпосередньо у пластикових контейнерах може становити значний ризик, тому що вони можуть призвести до розплавлення і деформації пластику, що не лише зіпсує саму ємність, але й збільшить ризик потрапляння хімічних речовин у продукти. Перш ніж викласти до такого контейнера гарячу їжу, дайте їй охолонути.
Риба, часник, цибуля різко пахнуть і їхні запахи можуть поглинатися пластиковими контейнерами, а потім переходити на інші продукти. Краще вибирати скляні ємності з герметичною кришкою.
Вони можуть бути чутливими до хімікатів, які містяться в деяких видах пластику. Ба більше, у пластикових контейнерах вони швидше псуватимуться, адже у фруктах міститься багато води, а підвищена вологість стане чудовим місцем для розвитку плісняви. Найкращими альтернативами стануть скляні та керамічні варіанти, які треба заздалегідь застелити паперовими рушниками.
Квашена капуста, кімчі, солоні огірки тощо виробляють кислоту й гази, які можуть негативно взаємодіяти з пластиком. Це навіть може призвести до зміни смаку їжі. Краще зберігати їх у скляних банках зі щільно прилеглими кришками.
Оливки, в'ялене м'ясо, соєвий соус також можуть взаємодіяти з хімікатами у пластикових контейнерах. Ідеально підходять для їхнього зберігання скляні чи сталеві ємності.
Після відкриття будь-яких консерв їх не можна зберігати в оригінальній банці, оскільки метал може вступити з продуктами в реакцію. Однак їх також не можна перекладати до пластикових контейнерів. Натомість добре підійдуть керамічні або скляні альтернативи.
Боротьба з плямами на одязі, взутті або на домашніх речах часто стає справжнім випробуванням для господинь, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Однак блогери завжди знаходять оригінальні способи розв'язання буденних проблем і на сторінці ma...
Іноді після енної чашки кави за день виникає пришвидшене серцебиття та тривожність.Чи знаєте ви, якою є добова норма кофеїну та скільки кави є безпечними для вашого організму? "УП. Життя" використала джерела MayoClinic та Healthline, щоб розповісти, пе...