Це справді працює! Як очистити чайник від накипу за 15 хвилин

Чайники часто вкриваються вапняним нальотом, що складається з мінералів із випаруваної води, які важко видалити. Такий вапняний наліт нешкідливий, але може вплинути на смак чашки чаю або кави, зробивши його більш гірким, а також може призвести до поломки чайника, якщо дозволити йому накопичуватися протягом тривалого часу, передають Патріоти України з посиланням на УНІАН.

Однак, як пише Express, Катріна Спрінгер, "організована домогосподарка", поділилася методом, що дасть змогу легко і просто позбутися вапняного нальоту на чайнику за допомогою простих тингредієнтів, що є на кожній кухні, - лимонного соку або оцту.

Вапняний наліт здебільшого складається з карбонату кальцію, і кислота в оцті або лимонному соку розчинять цей мінерал природним чином, тому вам не доведеться терти чайник.

Як почистити чайник оцтом або лимонним соком:

  1. Наповніть чайник наполовину водою, а потім додайте щедру порцію лимонного соку або білого оцту.
  2. Закип'ятіть чайник, потім дайте воді охолонути і залиште розчин на 15 хвилин.
  3. Після закінчення часу злийте воду з чайника і промийте його чистою водою з-під крана.
  4. Знову наповніть чайник, закип'ятіть його, а потім вилийте воду, щоб видалити залишки лимона або оцту в приладі.
  5. Після цього чайник стане блискуче чистим без накипу або інших плям.

Ви можете використовувати лимонний сік, білий оцет або їхню суміш для очищення чайника, але у випадку оцту може знадобитися кілька полоскань, щоб повністю позбутися його смаку.

Джерело: УНІАН

Цей продукт може вбити собаку - не додавайте його до раціону улюбленця

субота, 12 липень 2025, 17:30

Літо, пікніки та ароматне барбекю - те, що приносить задоволення людям, може серйозно нашкодити собакам. Одним із найбільш ризикованих продуктів, який часто потрапляє до миски чотирилапих, є звичайна ковбаса, передають Патріоти України. За словами експ...

Пийте каву правильно: Коли вона працює, а коли шкодить кишківнику

субота, 12 липень 2025, 13:05

Мільйони людей починають день з кави ще до сніданку. Але чи така звичка дійсно корисна для шлунково-кишкового тракту? Експерти розповідають, коли кава на голодний шлунок . це стимул, а коли - шкода, передають Патріоти України. Кава стимулює вироблення ...