Чайники часто вкриваються вапняним нальотом, що складається з мінералів із випаруваної води, які важко видалити. Такий вапняний наліт нешкідливий, але може вплинути на смак чашки чаю або кави, зробивши його більш гірким, а також може призвести до поломки чайника, якщо дозволити йому накопичуватися протягом тривалого часу, передають Патріоти України з посиланням на УНІАН.
Однак, як пише Express, Катріна Спрінгер, "організована домогосподарка", поділилася методом, що дасть змогу легко і просто позбутися вапняного нальоту на чайнику за допомогою простих тингредієнтів, що є на кожній кухні, - лимонного соку або оцту.
Вапняний наліт здебільшого складається з карбонату кальцію, і кислота в оцті або лимонному соку розчинять цей мінерал природним чином, тому вам не доведеться терти чайник.
Ви можете використовувати лимонний сік, білий оцет або їхню суміш для очищення чайника, але у випадку оцту може знадобитися кілька полоскань, щоб повністю позбутися його смаку.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Роками кефір вважався мало не панацеєю від багатьох проблем зі здоров'ям та надійним помічником у схудненні. Особливо міцно вкорінився в свідомості багатьох міф про чудодійну силу кефіру, випитого на ніч. В який головний міф про кефір вірять чимало з н...