Сухофрукти — дуже корисний продукт. Їх можна додавати до випічки, брати з собою як корисний перекус або варити з них компоти, інформує Ukr.Media, передають Патріоти України.
Сушені плоди, як правило, продають або в запечатаних упаковках, або на вагу. Проте в обох випадках сухофрукти потрібно добре промити. Але просто сполоснути їх водою недостатньо.
Ні для кого не секрет, що такі продукти обробляють діоксидом сірки та гліцерином.
Діоксид сірки необхідний для збільшення терміну придатності. Це загальноприйнята практика для збереження кольору (щоб фрукти не темніли), запобігання розвитку плісняви та збільшення терміну придатності. Виробники часто використовують діоксид сірки, особливо для світлих сухофруктів, таких як курага, світлий родзинки, сушені яблука.
Гліцерин забезпечує плодам привабливий зовнішній вигляд.
Виробники не приховують, що обробляють плоди подібною "хімією". Загалом вона не небезпечна для людини, але той же діоксид сірки в деяких випадках може викликати алергію.
Експерти розповіли, як правильно мити сухофрукти, щоб видалити з них не тільки пил і бактерії, але й хімічні речовини. Є два перевірені способи.
Перший — замочування. Залиште сухофрукти у воді, температура якої становить близько 50°C. Через 40 хвилин злийте рідину і промийте плоди під проточною водою.
Другий спосіб — використання окропу. Обдайте сухофрукти гарячою водою та просушіть їх на паперовому рушнику. Цей метод більше підходить для очищення домашніх або куплених на вагу плодів.
Багато водіїв і пасажирів навіть не замислюються над тим, яке місце в машині може виявитися найнебезпечнішим під час аварії. Однак дослідження показують, що розташування в салоні має вирішальне значення для виживання у разі ДТП. Про це пише «SUV News»,...
6 квітня за новим стилем (19 квітня за старим) - день пам'яті святого Євтихія, архієпископа Константинопольського. За юліанським календарем - день пам'яті преподобного Захарії Печерського, постника, нагадують Патріоти України. ***. Євтихій жив у VI сто...