Із часом тарілки перестають блищати. Як не натирай їх, вони все одно залишаються тьмяними. А хочеться, щоб вони мали гарний вигляд на столі. І в цьому допоможуть два несподіваних компоненти - вони є на будь-якій кухні. Тільки змішайте їх - і кераміка знову буде як нова, інформує Ukr.Media, передають Патріоти України.
Кераміка
Розповімо вам про маленький лайфхак із великими наслідками. Потрібно змішати 2 ст. ложки оцту з 1 літром води. Причому оцет береться 9%, столовий.
Щойно змішали обидва компоненти, змочуйте в розчині чисту ганчірку і протирайте тарілки. За словами експертів, посуд буде і блищати, і скрипіти від чистоти.
Цей засіб рекомендовано і для посудомийної машинки, як альтернатива ополіскувача. Досить під час звичайного миття 2 ст. ложки оцту залити прямо у відсік для ополіскувача. Але в саму машинку або у відділ для мийного засобу — категорично не можна. Можна зіпсувати техніку.
Скло
До речі, оцет прекрасно справляється і з миттям скляного посуду. Йому не підходять абразивні склади, а тільки м'які. Тому наливаємо тазик із холодною водою і туди ж додаємо оцту з розрахунку 1 ст. ложка на 1 л. Замість столового оцту можна взяти звичайну лимонну кислоту: на літр 2 ст. ложки.
У цю суміш кладеться скляний посуд. Його потрібно промити прямо в тазику за допомогою м'якої ганчірки. А потім — прополоскати під струменем злегка теплої води. І витерти. Як підсумок — блискучий посуд без розводів, каламутного нальоту.
Найголовніше в обох випадках — при прямому контакті з оцтовим розчином необхідно захистити руки. Навіщо їм страждати? Тим більше, оцет, навіть розведений, — все одно агресивна для шкіри хімія. Тому тонкі гумові рукавички слід надіти.
Про вимоги до вивезення валюти для українців, розповіли у Державній митній службі. Яку суму можна перевозити через кордон і як це правильно робити – читайте в матеріалі, передають Патріоти України. Якщо ви письмово не декларуєте в митному органі кошти,...
Якщо ви помітили у когось очевидні ознаки інсульту, наприклад, осипле обличчя або труднощі з мовою, потрібно діяти швидко. Використовуйте абревіатуру FAST, щоб перевірити симптоми і негайно зателефонувати в екстрену службу, якщо вони є, передають Патрі...