Один раз кип’ятити чи можна повторно - саме таке питання постає. Більшість людей про це не замислюються та повторно вмикають чайник. Хтось думає, що нічого такого в цій дії немає, інші стверджують, що це шкідливо. Зрештою, питання викликає багато суперечок.
При повторному кип’ятінні змінюється хімічний склад води. І певні компоненти в ній втрачаються. Наприклад, кисень та леткі речовини. Саме ці компоненти надають свіжий смак та аромат. Вміст кисню не є критично важливим для споживання саме з водою, але зміна смаку буде присутня.
Якщо вода тривалий час залишається в чайнику, в ній починають розвиватися різні мікроорганізми. Виходить, що її треба обов’язково доводити до кипіння для їх нейтралізації. Смак повторно кип’яченої води загалом нормальний. Тому зробити каву або чай не забороняється.
Літо, пікніки та ароматне барбекю - те, що приносить задоволення людям, може серйозно нашкодити собакам. Одним із найбільш ризикованих продуктів, який часто потрапляє до миски чотирилапих, є звичайна ковбаса, передають Патріоти України. За словами експ...
Мільйони людей починають день з кави ще до сніданку. Але чи така звичка дійсно корисна для шлунково-кишкового тракту? Експерти розповідають, коли кава на голодний шлунок . це стимул, а коли - шкода, передають Патріоти України. Кава стимулює вироблення ...