Один раз кип’ятити чи можна повторно - саме таке питання постає. Більшість людей про це не замислюються та повторно вмикають чайник. Хтось думає, що нічого такого в цій дії немає, інші стверджують, що це шкідливо. Зрештою, питання викликає багато суперечок.
При повторному кип’ятінні змінюється хімічний склад води. І певні компоненти в ній втрачаються. Наприклад, кисень та леткі речовини. Саме ці компоненти надають свіжий смак та аромат. Вміст кисню не є критично важливим для споживання саме з водою, але зміна смаку буде присутня.
Якщо вода тривалий час залишається в чайнику, в ній починають розвиватися різні мікроорганізми. Виходить, що її треба обов’язково доводити до кипіння для їх нейтралізації. Смак повторно кип’яченої води загалом нормальний. Тому зробити каву або чай не забороняється.
Не всі каструлі підходять для приготування їжі. Обираючи ємність, важливо враховувати матеріал, з якого він виготовлений. Це стосується зокрема алюмінієвого посуду, який все ще часто використовується на кухнях завдяки своїй довговічності та зручності. ...
Важливим етапом святкування Нового року завжди було позбавлення від усього непотрібного. Ще наші предки вірили, що так ви ніби "звільняєте" місце для добробту та щастя, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Новий рік для багатьох людей є не п...