Новорічна ніч наповнена не тільки веселощами, запахом мандаринів і апетитним олів'є на столі, але і дивовижною сильною енергетикою, яка може виконувати будь-які бажання і найзаповітніші мрії. Атмосфера сподівань безлічі людей створює ідеальний фон, в якому завжди є місце новорічному диву, передають Патріоти України.
Важливо знати як правильно загадати бажання, щоб всесвіт почув його і безпомилково втілив у життя. Чіткий запит, який підкріплений певними ритуалами, допоможе вам наблизити здійснення мрії.
Напередодні Нового року 31 грудня о 23:00 необхідно запалити шість свічок. На листку паперу напишіть своє бажання і час, коли воно повинно збутися. Повинно вийти шість листочків з бажаннями. Рівно опівночі, під бій курантів, потрібно по черзі спалювати папірці і пустивши попіл за вітром тричі сказати:
Все моє мені повернеться - птахом щастя обернеться.
Щоб залучити в життя потужний грошовий потік, необхідно в новорічну ніч провести простий ритуал, який дозволить зміцнити матеріальне становище. 31 грудня незадовго перед північчю потрібно набрати у ванну трохи холодної води. Опівночі потрібно створити потік: включаємо кран з водою і відкриваємо злив. У струмінь води поміщаємо ялинову або соснову гілку. Після настання Нового року цією гілкою потрібно окропити кути будинку, примовляючи:
Відкриваю двері грошовому потоку! Прибираю перешкоди і запускаю механізм багатства!
Воду в крані можна закрити тільки після того, як обійдете всі приміщення в будинку.
Інший простий ритуал, який допоможе залучити в будинок гроші, це обряд на тісто. Для цього потрібно приготувати дріжджове тісто і коли воно почне підніматися, потрібно зім'яти його три рази примовляючи:
Тісто, як ти ростеш, вгору піднімаєшся, та вшир і вниз розростаєшся, так би і в будинку моєму гроші водилися, розросталися і на віки вічні ні за що не кінчалися.
Для того, щоб похвалитися богатирським здоров'ям напередодні Нового року потрібно символічно промести квартиру від вікна до порога спеціальним віником, зібраним з цілющих осінніх трав при цьому примовляти:
Ідіть хвороби, не потрібні більше!
Після чого цей віник потрібно винести за поріг і викинути, а ще краще спалити.
Усадка тканини, особливо бавовни, — найпоширеніша помилка під час догляду за одягом. Але гарна новина — цього можна уникнути. Навіть якщо шкода вже заподіяна, є способи її виправити. Видання Real Simple розповіло, як попередити усадку тканини, врятуват...
Клітковина є важливою не лише для травлення, але й для здоров'я в цілому. Результати досліджень свідчать, що вона може знижувати рівень холестерину, знижувати кров'яний тиск, захищати від серцевих захворювань та навіть сприяти зниженню ваги, передають ...