У середині літа українці з нетерпінням очікують врожаю свіжої малини в садах і на дачах. Кущі малини дуже люблять підгодівлі і відповідають на них рясним урожаєм ягід. Для добрив можна використовувати як готові покупні добрива, так і народні засоби, передають Патріоти України.
Підгодовувати кущі можна як під час цвітіння, так і після появи плодів. Не перевищуйте зазначену дозування підгодівлі, інакше на кущі можуть з'явитися опіки.
Для підгодівлі малини можна купити в агромагазині готові Мінеральні добрива. Для багатого врожаю ягід рекомендується вносити азотні добрива і аміачну селітру. Якщо листя рано пожовкло - варто внести магній.
Влітку малину можна удобрювати як мінеральними, так і органічними добривами. Після збору ягід не використовуйте органічні добрива - тільки фосфорно-калійні.
Одне відро перегною розсипте на 1 кв.м ділянки малини. Рівномірно розподіліть перегній і прикопайте землею. Таке добриво можна вносити на частіше 1 разу на місяць, оскільки воно приваблює шкідників.
Хороший спосіб для господарств, які тримають домашню птицю. Викладіть послід на дно відра і залийте доверху водою. Залиште на 5 днів в сонячному місці. Потім розведіть суміш чистою водою у співвідношенні 1: 20. Рясно полийте кущі малини під корінь.
Відро наповніть на третину свіжим коров'яком. Доверху залийте водою і накрийте кришкою. Поставте в сонячне місце на 7 днів для бродіння суміші. Суміш розводять водою у співвідношенні 1: 10 і виливають по 10 л на 1 кв.м ділянки малини. Удобрювати слід в посушливу погоду.
Зберіть свіжі бур'яни і подрібніть. Особливо добре для підгодівлі підходить кропива. Наповніть травою відро на чверть, долийте воду і залиште на 10 днів. Готовий настій розведіть водою у співвідношенні 1:4 і поливайте малину під корінь.
Щоб не зіпсувати враження від подорожі, важливо взяти із собою все необхідне. Збираючись у дорогу, слід пам'ятати про такі необхідні в поїздці речі, як документи, гроші або ліки, передають Патріоти України. За даними деяких досліджень, 37% людей зізнаю...
Наші предки особливо шанували забобони, пов’язані з грошима. Вони уникали позичати чи брати гроші в борг, оскільки боялися втратити свій фінансовий добробут. Вважалося, що не слід давати гроші на початку тижня, саме в понеділок, оскільки це могло призв...