Це варто знати всім! Зменшує смертність від інсультів - лікар розвіяв основні міфи про каву

Кава - це підбадьорливий і корисний напій, якщо вживати його з розумом і не перевищувати допустиму дозу. Основні міфи про цей багатьма улюблений напій розвіяв лікар-невролог Євген Скрипник у себе на Facebook, зазначають Патріоти України.

Основні міфи про некорисність кави

Кава не є канцерогеном, ще у 2016 році каву викреслили зі списку потенційних канцерогенів! Кава - навпаки надає протипухлинну дію, при помірному (2-4 чашки в день) споживанні зменшує ймовірність раку передміхурової залози, раку ендометрія, меланоми, раку печінки.

Кава вранці покращує настрій, ми швидше прокидаємося, підвищується працездатність. Кава зменшує ймовірність депресії на 30% і суїцидальних дій на 45%. При помірному споживанні (2-3 чашки в день) зменшує смертність від інсультів, і всіх причин смерті, ІХС та інших серцево-судинних захворюваннях.

Зменшує виникнення цукрового діабету 2 типу Помірне споживання кави зменшує розвиток вже наявного гепатиту С та інших хронічних захворювань печінки. Зменшує прогресування хвороби Паркінсона.

Кому кави не можна

Але є і дослідження, що каву з кофеїном не можна: - вагітним. Хворим, що страждають остеопорозом, але дослідження тривають. Майте на увазі, що каву бажано вживати до 12.00, період напіврозпаду кофеїну-4-6 годин, і якщо пізніше-то може бути порушення сну.

"Споживайте в міру! Навіть вода може бути шкідлива при надмірному споживанні (навантаження на нирки, збільшення ОЦК і внаслідок цього підвищення артеріального тиску)", - попередив медик.

Модницям на замітку: Стиліст назвав колір волосся, який омолодить ваше обличчя

п’ятниця, 27 травень 2022, 15:56

Стиліст Джей Бірмінгем назвав колір і техніку фарбування, які додадуть вашому зовнішньому вигляду свіжості і омолодять ваше обличчя. Про це повідомляєThe Sun, передають Патріоти України. За словами експерта, найбільш ідеальна техніка фарбування - це к...

Господарям на замітку! Чи можна консервувати та маринувати з морською та йодованою сіллю

п’ятниця, 27 травень 2022, 15:25

Попереду літо, сезон консервування. А після закриття найбільшого підприємства з виробництва солі "Артемсіль" кам'яна сіль зникла з прилавків магазинів, стала дефіцитом, передають Патріоти України. Чим можна при консервації замінити звичайну сіль, чи мо...