Кава - це підбадьорливий і корисний напій, якщо вживати його з розумом і не перевищувати допустиму дозу. Основні міфи про цей багатьма улюблений напій розвіяв лікар-невролог Євген Скрипник у себе на Facebook, зазначають Патріоти України.
Кава не є канцерогеном, ще у 2016 році каву викреслили зі списку потенційних канцерогенів! Кава - навпаки надає протипухлинну дію, при помірному (2-4 чашки в день) споживанні зменшує ймовірність раку передміхурової залози, раку ендометрія, меланоми, раку печінки.
Кава вранці покращує настрій, ми швидше прокидаємося, підвищується працездатність. Кава зменшує ймовірність депресії на 30% і суїцидальних дій на 45%. При помірному споживанні (2-3 чашки в день) зменшує смертність від інсультів, і всіх причин смерті, ІХС та інших серцево-судинних захворюваннях.
Зменшує виникнення цукрового діабету 2 типу Помірне споживання кави зменшує розвиток вже наявного гепатиту С та інших хронічних захворювань печінки. Зменшує прогресування хвороби Паркінсона.
Але є і дослідження, що каву з кофеїном не можна: - вагітним. Хворим, що страждають остеопорозом, але дослідження тривають. Майте на увазі, що каву бажано вживати до 12.00, період напіврозпаду кофеїну-4-6 годин, і якщо пізніше-то може бути порушення сну.
"Споживайте в міру! Навіть вода може бути шкідлива при надмірному споживанні (навантаження на нирки, збільшення ОЦК і внаслідок цього підвищення артеріального тиску)", - попередив медик.
Правильний режим засинання прямопропорційно впливає на те, чи буде ваш сон спокійним чи ні — і одна ключова звичка може серйозно впливати на це, передають Патріоти України. Дослідження показало, що дорослі, які користувалися мобільним телефоном або пла...
Колишня чемпіонка та письменниця Great British Bake Off Ненсі Біртвістл розповіла про простий спосіб боротьби з жовтими плямами від поту на одязі, особливо білому, передають Патріоти України. Вона пояснила, що іноді простого циклу прання недостатньо, щ...