Вчені довели, що ці плоди спалюють зайву жирову тканину і заряджають енергією на тривалий час, передають Патріоти України.
Упродовж тривалого часу існувала думка, що вживання горіхів призводить до збільшення ваги. Виявляється, це міф, який з’явився тому, що горіхи мають високий вміст жирів. Однак нове дослідження показало, що горіхи здатні спалювати зайву жирову тканину. Розповідаємо, чому для спалювання жиру корисно їсти горіхи, посилаючись на New York Post.
Науковці з Медичного центру Університету Вандербільта дослідили, як горіхи впливають на спалювання зайвої жирової тканини. Вчені виявили, що люди, які брали участь у дослідженні і щоденно споживали горіхи, мали значне покращення загального здоров’я. Науковці також встановили, що жінки у ході експерименту втратили частину жиру в черевній порожнині. А в чоловіків знизився рівень інсуліну в крові.
Піддослідні, які їли горіхи щодня, мали більше енергії за рахунок спалювання жирової тканини, ніж ті, що не вживали горіхи на перекус. Це й стало причиною схуднення у людей, що брали участь у дослідженні.
"Цей експеримент показав, що вживання горіхів у помірній кількості не лише не впливає на збільшення ваги, а й провокує спалювання жиру на животі та сідницях", - наголошує Гайді Дж. Сільвер з Медичного центру.
Кожен вид цього продукту насичений жирами, вітамінами, поліненасиченими кислотами, амінокислотами й іншими корисними макроелементами. Завдяки регулярному вживанню горіхів покращується обмін речовин, виводяться шлаки з організму, налагоджується якісна робота мозку і нервової системи, покращується зір, стан шкіри, волосся та нігтів.
Горіхи містять речовини, що здатні боротися з тривожними й депресивними станами, заспокоювати після нервового напруження та стресів. Також можна відзначити вкрай позитивний вплив горіхів на імунну та серцево-судинну системи, чоловіче й жіноче здоров’я.
Горіхи треба регулярно вживати для здоров’я кісткової тканини, суглобів, м’язів та очей. Також вони знижують ризики вірусних захворювань. Лікарі рекомендують продукт, якщо є хвороби нирок, печінки чи кишківника.
Слід також зазначити, що горіхи є чудовим продуктом для перекусу, так як добре втамовують голод і заряджають енергією на тривалий період часу. Цей продукт є прекрасним активатором та підживленням для мозку, тому його рекомендують вживати перед важливими заходами – іспитами, захистами проєктів чи співбесідами.
Православне свято 22 листопада за новим календарем (5 грудня за старим) - день пам'яті святителя Прокопія, який володів даром чудотворення і привів у християнську віру чимало людей (У народі - Прокоп'єв день, - Патріоти України). Українські віряни тако...
Печінка — це важливий орган, який легко пошкодити певною їжею та нездоровим раціоном. Зокрема, алкоголь може спричинити жирову хворобу, а шкідлива їжа часто призводить до неалкогольної жирової хвороби печінки, яка може вплинути на її функцію, передають...