Перед вами дитяча задача, головоломка з квітами, яка переполошила всю мережу передають Патріоти України.
Отже, перед вами картинка, на якій зображені червона, синя і жовта квітки. Кожна квітка являє собою одне число.
Вам потрібно визначити, яке число представляє кожна з квіток і порахувати, яке число приховано під знаком питання. Майте на увазі що ця загадка з тих випадків, коли варто крім розрахунків застосувати також уважність і кмітливість.
Ну що, вийшло порахувати?
Ця загадка давно гуляє по інтернету, обговорювалася багатьма, було запропоновано дуже багато різних варіантів відповідей, деякі говорили що у неї взагалі немає рішення. Це звичайно не строго математична задача, так що радимо вам поставити до неї як до розваги і не судити строго авторів загадки.
.
.
.
.
.
Ну що вийшло у вас розгадати?
Якщо у вас вийшла якась з цих цифр: 25, 27, 56, 84, 101, 102, 110, 235, швидше за все це не правильна відповідь.
Нижче наведемо підказку і спробуйте вирішити ще раз.
.
.
.
.
.
"Зверніть увагу на кількість пелюсток, на кількість квіток і на знаки між ними".
Нижче покажемо правильну відповідь.
.
.
.
.
.
Правильна відповідь:
У першому рядку все начебто просто й очевидно, червона квітка це цифра 20. 20 + 20 + 20 = 60.
Далі легко можна зрозуміти, що синя квітка це цифра 5, отримуємо 20 + 5 + 5 = 30.
Далі — увага, синя квітка мінус дві жовтих квітки, отримуємо 5-2 = 3, тобто приймаємо що кожна жовта квітка це цифра 1. В останньому рівнянні зверніть увагу на те, що між синьою і червоною квіткою стоїть знак множення, а також, що у синьої квітки не 5 пелюсток, а 4, тому ми приймаємо тут синю квітку за цифру 4. Зрештою отримуємо фінальне рівняння, виду 1 + 20 x 4 = 81. Таким чином, з урахуванням всіх умовностей цієї загадки, ми вважаємо що саме 81 автори заклали як правильну відповідь.
Якщо знайти час для щоденного відвідування тренажерного залу є проблемою, можливо, є простіший спосіб досягти поставлених цілей щодо фізичних вправ: танцювати на кухні протягом 20 хвилин щоранку достатньо, щоб отримати користь для здоров’я, кажуть вчен...
Ідея проходити 10 тис. кроків на день походить з успішної маркетингової кампанії, запущеної перед Олімпіадою в Токіо 1964 року. Цю цифру обрали тому, що японський ієрогліф для 10 тис. нагадує людину, що йде, і концепція швидко прижилася. На сторінці El...