Багато людей щодня носять свій телефон у кишені, не знаючи, що це запросто може "вбити" смартфон. Хоча це досить зручно, проте експерти радять відмовитися від цієї звички, запевняючи, що кишеня - далеко не найкраще місце для носіння мобільного, передають Патріоти України.
Виділяють три основні причини, які можуть спричинити пошкодження пристрою, якщо носити його щодня в кишені. Крім того, це негативно позначається на здоров’ї, пише Meta.ua.
Перегрів. Ті, хто має звичку носити телефон у кишені джинсів, наражає пристрій на ризик перегріву. А в спекотні дні ситуація стає небезпечнішою. У подібні періоди смартфон і так зазнає навантаження, але при знаходженні в кишені ймовірність перегріву стає ще вищою. Це може призвести до того, що акумулятор повністю вийде з експлуатації.
Пошкодження екрана. Ще одним мінусом звички носіння смартфона в кишені є можливість появи тріщин і подряпин на екрані. При щільному приляганні одягу досить зробити один різкий рух, і дисплей може бути пошкоджений. Крім того, нерідко в кишенях можуть опинитися дрібні речі (монети, ключі тощо), які можуть залишити сліди на екрані.
Випадкове натискання. Якщо гаджет знаходиться в кишені, він може вимкнутись через випадкове затискання бічної кнопки. Таким чином, власник може не одразу помітити, що пристрій перестав працювати.
Кущі малини, як правило, дуже легко вирощувати в садах, але є одне завдання, яке потрібно виконати в травні, щоб отримати щедрий урожай. Садівники зазначають, що малину потрібно удобрювати відразу після того, як вона почне цвісти, адже у цей період в...
Банани часто вважаються одним із найкорисніших фруктів завдяки своїй поживній цінності та універсальності у щоденному раціоні. Їх зручно брати з собою, легко поєднувати з іншими продуктами й вони чудово смакують, передають Патріоти України. . Однак, на...