Багато людей щодня носять свій телефон у кишені, не знаючи, що це запросто може "вбити" смартфон. Хоча це досить зручно, проте експерти радять відмовитися від цієї звички, запевняючи, що кишеня - далеко не найкраще місце для носіння мобільного, передають Патріоти України.
Виділяють три основні причини, які можуть спричинити пошкодження пристрою, якщо носити його щодня в кишені. Крім того, це негативно позначається на здоров’ї, пише Meta.ua.
Перегрів. Ті, хто має звичку носити телефон у кишені джинсів, наражає пристрій на ризик перегріву. А в спекотні дні ситуація стає небезпечнішою. У подібні періоди смартфон і так зазнає навантаження, але при знаходженні в кишені ймовірність перегріву стає ще вищою. Це може призвести до того, що акумулятор повністю вийде з експлуатації.
Пошкодження екрана. Ще одним мінусом звички носіння смартфона в кишені є можливість появи тріщин і подряпин на екрані. При щільному приляганні одягу досить зробити один різкий рух, і дисплей може бути пошкоджений. Крім того, нерідко в кишенях можуть опинитися дрібні речі (монети, ключі тощо), які можуть залишити сліди на екрані.
Випадкове натискання. Якщо гаджет знаходиться в кишені, він може вимкнутись через випадкове затискання бічної кнопки. Таким чином, власник може не одразу помітити, що пристрій перестав працювати.
Після прильоту не хочете годинами чекати свій багаж? Скористайтеся цими порадами, щоб побачити валізу першою на стрічці, передають Патріоти України. . Очікування багажу в зоні видачі — одне з найменш приємних занять після перельоту. Часто доводиться с...
Правильне миття овочів - важливий крок для збереження їх корисних властивостей і безпеки споживання. Однак багато хто задається питанням: яку воду краще використовувати - гарячу чи холодну? Розбираємось у тонкощах цього простого, але важливого процесу,...