Цукор і сіль - "вічні" продукти. Вони самі не псуються роками і дозволяють продовжити "життя" іншим продуктам харчування. Якщо, звичайно, знати і враховувати нюанси їх зберігання, передають Патріоти Україн
Якщо ви відкрили цукорницю і виявили, що цукор в ній перетворився на камінь, майже напевно можна сказати, що туди потрапила волога. В цьому випадку "реанімувати" його ще можна, але не без втрати текстури.
Варіантів, що робити, якщо цукор злипнувся, кілька. Те, який із способів підійде саме вам, залежить від масштабу проблеми.
Для початку спробуйте ретельно перемішати злежаний цукор виделкою, розбиваючи зубцями грудки, рано чи пізно він почне піддаватися. Якщо виделки виявилося недостатньо - натріть грудку цукру на тертці, щоб він розколовся на більш дрібні гранули, які можна буде розбити виделкою або протерти через сито. У випадку, якщо грудки вже дуже великі - розбийте їх за допомогою молотка, загорнувши солодкий "камінець" в сухий чистий рушник.
Якщо кількість цукру, з яким потрібно "розібратися", невелика, можна також спробувати прогріти його в мікрохвильовці для повернення розсипчастості. Грійте тару з цукром імпульсами (по 10-15 секунд) на малій потужності і перемішуйте, поки не отримаєте потрібний результат.
Чудово, якщо у вас є комбайн або блендер. З їх допомогою розбити цукор можна швидше за все. Єдиний мінус – легко перестаратися і перетворити цукор-пісок в цукрову пудру. Тож процес потрібно ретельно контролювати.
У разі, якщо ви виявили, що цукор в цукорниці мокрий на дотик і злипається, для повенення йому вигляду, який був, його перша за все потрібно підсушити.
Є кілька способів, як висушити цукор - в домашніх умовах це можна зробити без особливих зусиль, особливо, якщо є потрібні гаджети під рукою. Ось кілька варіантів:
Який спосіб ви б не вибрали, врахуйте, що процес буде проходити швидше, якщо насипати цукор в тару (тарілку, деко, піднос) тонким шаром. Якщо в результаті сушіння цукор взявся грудками - скористайтеся порадами вище.
Цукор можна зберігати роками так, щоб він залишався розсипчастим, не збирався в грудки і не склеювався. Ключове правило - герметичність.
Матеріал тари не так важливий (це може бути скло, пластик або кераміка), головне - щоб на ній була кришка, яка щільно закривається. І цю кришку, звичайно, потрібно не забувати закривати.
Щоб точно бути впевненими в тому, що цукор не вбере зайвої вологи, досвідчені господині також використовують нехитрий прийом: просто кладуть в цукорницю сушені кірки цитрусових або скибочку хліба. Якщо вологість буде занадто високою, вони вберуть в себе непотрібну воду. Дотримуйтесь цих правил зберігання і думати, як розбити злежаний цукор або висушити його, більше не доведеться.
Ознакою ідеальних дерунів служить рум’яна скоринка зовні, яка приховує м’яку та соковиту основу, передають Патріоти України. Досвідчені кухарі розповіли про кілька секретів ідеальних дерунів, які не встигнуть навіть затриматись на столі. Важливо не пер...
Якщо ви хоча б раз готували бульйон з м'ясом, ви помічали, що на поверхні води з'являється пінка. Одні її знімають, інші залишають як є. Тож давайте розбиратися, чи потрібно прибирати пінку з м'яса під час варіння, передають Патріоти України з посиланн...