У гонитві за здоровим харчуванням стало модно замінювати в своєму раціоні звичайну газовану воду дієтичною, передають Патріоти України. Але якої шкоди це завдає здоров’ю?
Дієтичні газовані напої з майже нульовою калорійністю користуються великою популярністю. Адже всі знають, що в звичайній газованій воді дуже багато цукру, а значить вона шкідлива для зубів і фігури. Але чи не створюємо ми собі нові проблеми, захоплюючись напоями без цукру? Приведемо основні моменти, чим саме цукрозамінники більш шкідливі.
Якщо ви п’єте солодку воду, слід пам’ятати, що вона шкідлива і багато її пити не варто. Але коли мова йде про напої без цукру, це ніби дає “зелене світло” для її більшого споживання. І в результаті ви можете випити літр, а то і більше “дієтичної” газованої води. При цьому ваш організм не отримає від напою ніякої користі, а надлишок цукрозамінників та вуглекислого газу викличе проблеми з травленням.
Такий замінник, як аспартам, пригнічує вироблення гормону серотоніну в організмі. Через це ви відчуваєте себе голодними, відчуття ситості довго не приходить, а значить ви з’їсте більше.
Якщо тривалий час вживати напої з аспартамом, можна заробити багато проблем зі здоров’ям: від алергії і головного болю до хвороб щитоподібної залози і безпліддя.
Навіть одна банка напою з цукрозамінниками в тиждень підвищує на 50% ризик виникнення інфаркта або інсульта і вкрай негативно впливає на роботу серцево-судинної системи.
Напої без цукру містять підсолоджувачі, а тому наш мозок розпізнає їх як солодкі і активно виробляє інсулін. Однак глюкоза, яку він повинен переробляти, в організм не надходить. Це має два види наслідків.
По-перше, викинутий в кров інсулін викликає жагу до солодкого. По-друге, при постійному “обмані” інсуліну він перестає реагувати на сигнали мозку про надходження в організм глюкози – відповідно розвивається цукровий діабет.
Якщо ви розглядаєте можливість дотримання раціону з низьким вмістом вуглеводів, врахуйте, що не всі вуглеводні продукти шкодять здоров'ю та провокують набір зайвої ваги. Ба більше, вони можуть підтримувати метаболізм і знижувати ризик серцево-судинних ...
Ідеальний відтінок губної помади визначається гармонійним поєднанням кольтору та світла, але якщо певний колір підвищує вашу впевненість, не зволікайте, використовуйте його, передають Патріоти України. Першим кроком до пошуку ідеального відтінку є врах...