У гонитві за здоровим харчуванням стало модно замінювати в своєму раціоні звичайну газовану воду дієтичною, передають Патріоти України. Але якої шкоди це завдає здоров’ю?
Дієтичні газовані напої з майже нульовою калорійністю користуються великою популярністю. Адже всі знають, що в звичайній газованій воді дуже багато цукру, а значить вона шкідлива для зубів і фігури. Але чи не створюємо ми собі нові проблеми, захоплюючись напоями без цукру? Приведемо основні моменти, чим саме цукрозамінники більш шкідливі.
Якщо ви п’єте солодку воду, слід пам’ятати, що вона шкідлива і багато її пити не варто. Але коли мова йде про напої без цукру, це ніби дає “зелене світло” для її більшого споживання. І в результаті ви можете випити літр, а то і більше “дієтичної” газованої води. При цьому ваш організм не отримає від напою ніякої користі, а надлишок цукрозамінників та вуглекислого газу викличе проблеми з травленням.
Такий замінник, як аспартам, пригнічує вироблення гормону серотоніну в організмі. Через це ви відчуваєте себе голодними, відчуття ситості довго не приходить, а значить ви з’їсте більше.
Якщо тривалий час вживати напої з аспартамом, можна заробити багато проблем зі здоров’ям: від алергії і головного болю до хвороб щитоподібної залози і безпліддя.
Навіть одна банка напою з цукрозамінниками в тиждень підвищує на 50% ризик виникнення інфаркта або інсульта і вкрай негативно впливає на роботу серцево-судинної системи.
Напої без цукру містять підсолоджувачі, а тому наш мозок розпізнає їх як солодкі і активно виробляє інсулін. Однак глюкоза, яку він повинен переробляти, в організм не надходить. Це має два види наслідків.
По-перше, викинутий в кров інсулін викликає жагу до солодкого. По-друге, при постійному “обмані” інсуліну він перестає реагувати на сигнали мозку про надходження в організм глюкози – відповідно розвивається цукровий діабет.
Щоб спалювати жир, важливо прагнути до 75–90% від максимального навантаження під час тренування. Це допоможе активувати метаболізм та допоможе тілу адаптуватися до вимог тренування, передають Патріоти України. Ви можете використовувати вправи у будь-як...
Православне свято 23 листопада за новим календарем (6 грудня за старим) - день пам'яті святителя Амфілохія. Також сьогодні поминають усіх, в Україні голодом заморенних. За юліанським календарем - день пам'яті апостолів від 70-ти - Іродіона, Ераста, Олі...