Дуже актуальний пиріг для зимово-весняного періоду. У цю пору року ми частіше хворіємо. Щоб не хворіти, потрібно зміцнювати імунітет. У цьому нам допоможе цибулевий пиріг «Противірусний». У складі пирога дуже багато цибулі, при цьому в ньому зовсім не відчувається ніякої гіркоти. Та й взагалі, не відразу можна зрозуміти, що пиріг в більшій своїй частині складається з цибулі, передають Патріоти України.
У процесі приготування пирога ви встигнете подихати корисним цибулевим запахом, який «вбиває» багато бактерії. Приготувавши даний пиріг, ви переконаєтеся, що цибуля дуже цікавий овоч, втому числі і для випікання. Цей цибулевий пиріг готується на сковороді. Багато часу на приготування не потрібно. До того ж, пиріг виходить бюджетним. Раджу!
Складові:
Ріпчаста цибуля - 400 г
Яйця - 2 шт.
Сир - 70 г
Сметана - 2 ст.л.
Борошно - 120 г
Сіль за смаком
Аджика суха приправа - 1 щіпка
Зелень кропу (свіжа або морожена) - 1 ст.л.
олія - 2 ст.л.
Приготування:
Для приготування знадобиться 4-5 цибулин середнього розміру (або 400 грам очищеної цибулі). Ріпчасту цибулю очищаю, а потім просто нарізаю невеликими кубиками.
Перекладаю нарізану цибулю в мисочку, в якій буде зручно замішувати тісто.
Додаю до цибулі яйце, сир, зелень, сметану. Солю до смаку. Приправляю спеціями. Я кладу суху аджику, вона додає пікантність. Можна додавати будь-які спеції, які вам подобаються. Перемішую всі інгредієнти.
Далі додаю в миску борошно. Замішую тісто. Я роблю це ложкою, воно добре перемішується. Тісто виходить досить густим.
Для приготування пирога я беру звичайну сковороду, діаметр якої 24 см. Ставлю її розігріватися на вогонь. Вливаю столову ложку олії (друга ложка олії піде на обсмажування другої сторони пирога). Викладаю в сковороду цибулеве тісто і швидко розрівнюю його ложкою по всьому периметру.
Зменшуємо вогонь до середнього, закриваю кришкою сковороду і смажу пиріг протягом 10-12 хвилин. Повинна вийти золотава скоринка. Потім перевертаю пиріг на іншу сторону (за допомогою лопатки і тарілки). Підливаю олію. І смажу ще 10-12 хвилин.
Готовий «Противірусний» цибулевий пиріжок перекладаю на блюдо. Можна для прикраси посипати свіжою дрібно нарізаною зеленою цибулею.
Ріжу пиріжок на шматочки і подаю до столу.
За смаком - не завжди дегустатори здогадуються, що пиріг складається на 80% з цибулі.
Смачного!
Осіння посадка редиски має безліч переваг, які принесуть гарний урожай та міцні рослини. Як саме треба правильно саджати редиску під зиму та які нюанси треба знати? РБК-Україна (проект Styler) пояснює, чому посадка редиски восени може стати ідеальним в...
Червоний буряк – корисний та смачний овоч. Однак, поряд з корисними властивостями буряк має серйозні протипоказання, може завдати шкоди людям з певними проблемами зі здоров’ям, передають Патріоти України. Кому не можна їсти буряк . - Людям із сечокам...