Чим саме корисні оливки? Так ці ягоди містять вітаміни А, С, Е, В, К, білки та пектини. Окрім того, в плодах присутній потужний склад мінералів - залізо, магній, йод, калій, кальцій та фосфор, передають Патріоти України.
За рахунок вмісту вітамінів С та Е оливки здатні зміцнювати імунітет. А вітаміни групи В та Е позитивно впливають на роботу нервової системи, заряджають енергією, відновлюють пружність шкіри та еластичність волосся.
Вітамін К, що міститься в ягодах, зміцнює кісткову тканину, зуби, нігті та волосся, нормалізує згортання крові.
Оливкова олія та плоди позитивно впливають на роботу шлунку, кишечника, підшлункової залози, жовчного міхура та печінки. Якщо регулярно вживати оливкову олію, можна позбутися зайвої ваги, закрепів, унормування високий тиск.
Оливки також містять у своєму складі поліненасичені жирні кислоти, пектин й антиоксиданти. За рахунок цього здатні зміцнювати серце й судини, знищувати "поганий" холестерин у крові, запобігати розвитку атеросклерозу й тромбоутворенню.
Читайте також: Як зупинити старість: названо три продукти, що подовжують молодість
Особливо корисні оливки для чоловіків, адже здатні підвищувати лібідо та діють як афродизіак.
Плоди запобігають неврологічними захворюванням за рахунок наявності олеоканталу.
Вчені довели, що регулярне вживання оливок покращує стан шкіри та волосся. Плоди розгладжують текстуру шкіри, запобігають появі висипів та рубців. Це пов’язано з вмістом у плодах поліненасичених жирних кислот, також вітамінів К, Е та С.
Для профілактики різноманітних захворювань лікарі рекомендують вживати по 7 оливок щодня, вони абсолютно не шкодять здоров'ю і досить швидко перетравлюються.
Опале листя восени — це справжня морока для садівників та городників. Воно покриває грядки щільним килимом. Чи потрібно прибирати опале листя восени? Перед городниками восени повстає досить важливе запитання: що робити з опалим листям на грядках, перед...
Дуже часто ми робимо з нашими побутовими приладами речі, які нам здаються зручними та безпечними, а насправді дуже скоро виведуть техніку з ладу. Яких неправильних дій краще уникати, щоб ваші прилади працювали якомога довше? РБК-Україна (проект Styler)...