У шафі буде пахнути, як у дорогому спа - дешеві та прості методи, які працюють

Якщо хоч раз ви стикалися з проблемою затхлого запаху речей, які лежать у шафі якийсь час, ця стаття точно для вас. Раніше ми розповідали, як вивести плями з одягу, скориставшись бюджетним продуктом. Сьогодні поговоримо про те, як зберегти свіжість речей у шафі, передають Патріоти України.

На Zhenskiy.kyiv.ua діляться способами збереження свіжого аромату речей. Розповіли про найдієвіші методи.

Лайфхаки, з якими білизна буде довго пахнути свіжістю

  • Покласти в шафу можна брусок звичайнісінького туалетного мила. Вже через кілька годин ви будете приємно здивовані від свіжого аромату білизни. Варто врахувати, що чим дорожче мило - тим кращі ефірні олії використовують для його виготовлення. Це означає, що приємний запах триматиметься в шафі довше.
  • Сушена лаванда — неперевершений натуральний ароматизатор, який також є гарним засобом від молі. Поклавши на полиці шафи кілька гілочок цієї рослини, ви назавжди забудете про затхлий запах речей та міль.
  • Надасть приємного аромату білизні також ефірна олія. Слід просто змочити серветку в такій олії і залишити в шафі, виклавши на маленьку тарілку.

Як самостійно зробити ароматизатор для шафи

  1. У флакончик потрібного розміру наливаємо 20 мл спирту і 10-15 крапель будь-якої ефірної олії. Для кращого ефекту в цю суміш можна додати трохи сухої гвоздики. Залишаємо відкритий флакон в шафі і насолоджуємося приємним ароматом.
  2. "Серветковий" ароматизатор. Як це зробити. Мочимо серветку парфумами або ефірною олією. Згортаємо її у вигляді конуса; у вертикальному положенні ставимо виріб в маленький стаканчик, в який попередньо наливаємо власне ароматизатор. що на серветці. Запах залишатиметься завдяки тому, що серветка висихає, а рідина підіймається вгору по паперу.
  3. Робимо невеликий мішечок за допомогою марлі або тканини. Насипаємо туди м’яту, мелісу, гвоздику, мускатний горіх або будь-які інші інгредієнти, які вам до вподоби. Якщо ви полюбляєте запах цитрусових, в такий мішечок насипаємо сушену цедру лимонів, мандаринів чи апельсинів.

А ви це знали? Чому досвідчені городники саджають редиску тільки восени

п’ятниця, 22 листопад 2024, 13:00

Осіння посадка редиски має безліч переваг, які принесуть гарний урожай та міцні рослини. Як саме треба правильно саджати редиску під зиму та які нюанси треба знати? РБК-Україна (проект Styler) пояснює, чому посадка редиски восени може стати ідеальним в...

А ви це знали? Кому не можна їсти буряк

п’ятниця, 22 листопад 2024, 11:27

Червоний буряк – корисний та смачний овоч. Однак, поряд з корисними властивостями буряк має серйозні протипоказання, може завдати шкоди людям з певними проблемами зі здоров’ям, передають Патріоти України. Кому не можна їсти буряк . - Людям із сечокам...