Закінчується перший місяць літа, і багато хто із садівників вже сьогодні замислюються, чим підгодувати огірки у липні для хорошого врожаю, передають Патріоти України.
У цьому матеріалі УНІАН зібрав кращі варіанти підгодівлі. Ми розповімо вам, чим краще підгодувати огірки під час плодоношення і перевершити свої навіть найсміливіші очікування.
Дуже важливу роль у вирощуванні огірків грають мінеральні, азотні і калійні добрива (зола, гумат калію, карбамід, аміачна селітра). Також у достатніх кількостях ці овочі споживають фосфор. І точно не будуть зайвими для огірків марганець, цинк, кальцій з магнієм.
Що стосується періодичності підживлення, то на початковому етапі садівники радять підживлювати огірки азотними добривами, а ось під час зав'язування плодів та цвітіння - суперфосфатом. Коли ж плоди почнуть дозрівати, кращими добривами для них будуть калійні.
За словами садівників, під час плодоношення огірки гостро потребують величезної кількості калію. Найпростіше овочі наситити їм, використовуючи калійну селітру або золу. Залийте 1 склянку золи 10 літрами води, перемішайте і рясно полийте грядки.
Для того щоб захистити овочі від хвороб, можна під час плодоношення обприскувати їх розчином йоду (40 крапель йоду, один літр сироватки і 10 літрів води).
Також садівники радять окремо поливати огірки дріжджовим розчином. Для його приготування необхідно 100 грамів дріжджів змішати з половиною склянки цукру, залити 5 літрами води і почекати кілька годин перед поливом. Тепер ви точно знаєте, чим підгодувати огірки у липні, щоб не жовтіли листя, та урожай у результаті вийшов вражаючим.
Багато людей віддає перевагу помідорам, вирощеним власноруч вдома, тому що вони набагато ароматніші і смачніші, ніж ті, які можна купити у супермаркеті. Але їх вирощування тільки на перший погляд здається простим. Експерти з садівництва розповіли про н...
Довгий час вважалося, що щоденний душ може шкодити шкірі – змивати природні захисні олії, порушувати мікробіом і провокувати сухість, тріщини чи навіть загострення екземи й псоріазу. Проте нещодавнє дослідження британських вчених кидає виклик цим уявле...